Jedna z nejvyhledávanějších modelek Andrea Verešová v sobě rozhodně nezapře profesionálku. Nebojí se ani extravagantního make-upu.

Make-Up Institute Prague fotil svou další make-up kolekci. Jako modelky zvolil Andreu Verešovou a Olo Křížovou. Líčení se ujala top česká vizážistka Hristina Georgievska, která je lektorkou Foto make-up kurzu a vizážista Tomáš Moučka. Cílem bylo ukázat umění make-upu a nadchnout všechny milovníky kreativních a netradičních metod líčení.

annn

andva

antrii

I když má Andrea Verešová nespočet pracovních nabídek, díky své oblibě si může vybírat. K modelingu či focení kampaní ji teď přibyla i hodně zajímavá práce. Stala se tváří celosvětového projektu profesionálních škol Make-Up Institute Prague, a nafotila nové vizuály. Její tvář tak zdobil velmi extravagantní foto make-up, který na ní vytvořila přední vizážistka a lektorka školy Hristina Georgievska. „Hristina je úžasná a já jsem z make-upu nadšená. Hodně mě tento druh líčení zajímá. Dokonce jsem si ve škole domluvila i kurz líčení,“ přiznala Verešová, která se však nechystá pověsit modeling na hřebík a být profesionální vizážistkou.

„Líčení mě zajímá. Za tu dobu, co dělám modeling, jsem se i naučila mnoho triků a vychytávek od vizážistů. Přesto bych ráda prošla kurzem, abych se ještě něco přiučila nejen při líčení sebe, ale i svých kamarádek.“, dodává.

skola

kurzy líčení

Na vizuálech školy se objeví i modelka a stylistka Olo Křížová, kterou líčil kreativní vizážista Tomáš Moučka. „Na Olo jsem použil metodu airbrush v šedých odstínech, které jsem doplnil velkými tmavými rty. Ty má modelka od přírody výrazné, proto jsem je ještě více zdůraznil. Tento make-up bude skvěle ladit právě k make-upu, který má Andrea Verešová.“

ola

 stylistka Olo Křížová

KREDIT FOTO: Make-Up Institute Prague
www.makeupinstitute.cz

Reklama