Modelka Andrea Verešová fušuje do profese českým návrhářům. Navrhla svoji první kolekci a na první módní show sklidila obrovský aplaus. Jak vypadají kousky z její dílny? Podívejte se!

Verešová

sd

Andrea Verešová svoji první kolekci připravila s kamarádkou, módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou. „Spojily jsme síly a vznikla kolekce Black Eve. Jsem moc ráda, že Zuzka nabídku přijala a já se tak mohla dostat na druhou stranu barikády. Potřebovala jsem k sobě někoho, kdo dostane mé nápady do reálné podoby. Ví, co funguje, co jde ušít a naopak. Hodně si hrajeme s materiály. Chci, aby kolekce byla čistá, aby vynikla žena,“ vysvětluje Andrea. Ta na své první módní přehlídce modely sama předvedla. A že se bylo na co dívat. Andrea převedla své božské vnady i nohy až do nebe.

verešová

sd

verešováverešová

sd

A kolik stojí šaty z kolekce Andrey Verešové a Zuzany Lešák Černé? „Šaty se dají koupit už kolem dvou tisíc. Večerky jsou kolem patnácti tisíc.“ dodala Verešová. Zakoupením šatů navíc pomůžete dobré věci. Výtěžek jde na Nadační fond Andrey Verešové pro děti ze sociálně slabších rodin

vereš
Zdroj foto: BLACK EVE

Reklama