Náš Matýsek je takový andílek s ďáblíkem v těle, což nám dokazuje každý den.

Bylo velmi chladné podzimní dopoledne a my byli spolu doma, manžel spal spravedlivým spánkem po noční a já se chystala jako správná hospodyňka na balkoně přebrat jablka, v té zimě jsem to chtěla mít rychle za sebou a byla jsem v nejlepším, když jsem jsi uvědomila, že se za mnou zavřely dveře.

Samozřejmě mi došlo, že na Matýska v obýváku při sledování pohádky táhlo, a tak si zavřel a taky, že doufám, že nezamkl - zamkl! Pro vysvětlení - máme plastová okna, kde se zavírá klikou - takže žádný problém. První minuty jsem to brala z humorem, ale s postupným promrzáním jsem už vyhrožovala, a ten malej poťouchlík ještě držel kliku!

V duchu jsem zvážila šance, manžela na druhém konci bytu neprobudím, syna nepřemluvím, no, nebudu napínat, zachránila mě sousedka, která se vracela z nákupu, poprosila jsem ji, jestli by se nám nepověsila na zvonek a manžela neprobudila, a on jí nakonec Mates otevřel na první cinknutí.

Kdyby takhle pustil zloděje, tak jen na něj koukám, jak nám čistí byt.

atinkaa


Tedy Matýsek je opravdu pěkné kvítko, akorát jsme se z příspěvku nedozvěděly, jestli pak dostal na zadek :).

Co byste si počaly Vy, milé ženy-in? Jak by dopadl Matýsek, kdyby byl Váš? A jak vychováváte vlastní dítka? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

 

Reklama