V článku o andělských symbolech TADY jsem vám slíbila i možnost napsat vzkaz přímo andělským písmem. Slib plním. Tady je andělské písmo i návod, jak ho použít. Je to nebývale jednoduché.

Tohle je Malachim.

M

Jde o hebrejské slovo značící anděly či posly. Celou andělskou abecedu představil světu Heinrich Cornelius Agrippa během 16. století ve své knize „Okultní filozofie“. Později s ní pracoval Francis Barrett.

Podle Agrippy i jiných pozdějších mágů a okultistů má Malachim sloužit k hladší komunikaci s andělskými bytostmi.

Její kořeny leží v hebrejské a řecké abecedě a píše se zleva doprava. Rovnými, pokud možno nepřerušovanými tahy.

V knize o historii svobodného zednářstva jsem se nedávno dokonce dočetla, že snad je tato abeceda používána i mezi vyššími hodnostáři Svobodných zednářů. Osobně jsem u žádného jejich rituálu nebyla, a ani nikdy nebudu, neb jsem žena, a tak nezbývá než spolehnout se na informace z knihy, kterou napsal muž – zednář.

Z knihy Francise Barretta „Magus“, kterou si můžete prostudovat v angličtině (a nevím, jestli existuje český překlad) je právě návod, jak napsat žádost andělským bytostem. Podle autora rádi vyhoví, pokud je váš požadavek v souladu s vaším karmickým nastavením, a pokud by vám v budoucnu neuškodil. Andělé totiž neudělají nic, co by vás poškodilo současně nebo do budoucna.

Vychází se z toho, že logicky jako vyšší forma inteligence vědí podstatně víc a znají souvislosti se současnými ději v budoucnu, kde se podle slov z knihy jakési pomyslné linky střetnou v jednom bodě, ze kterého zase vycházejí, aby se později zase střetly. Je to zajímavé, vypadá to trochu jako DNA.

Jak napsat žádost?

Snadno. Předně Malachimem, který máte výše. Nejraději prý tuší nebo obyčejnou tužkou. Nejlépe na pergamen. Je to ručně vyráběný papír a lze ho sehnat například v čarodějném obchodě v Praze.

Buďte struční: „Pokorně žádám o... děkuji a celé jméno.“

To je vlastně celé. Dopis neschovávejte. Můžete ho dát kamkoli. Můžete ho prý dokonce i umístit na zahradu svého domu na polici kamkoli.

Pokud bude vaší žádostí vyhověno, doporučuje se dopis vrátit. Spálit nebo s díky poslat po vodě.

Dobré je, že andělské bytosti nejsou náročné na způsob provedení rituálu. V knize se říká, že vlastně už ve chvíli, když píšete, o tom vědí. Hezké, že?

Když si člověk představí, že mu Anděl právě načuhuje přes rameno a říká si „Jo, holka, tohle by mohlo jít docela dobře, tak se připrav a jdeme na to.“

Nebo „Tak tohle je zapeklitá věc, to nepůjde. Zkusíme ti nadělit něco jiného, ale tady to je v pytli, v budoucnu sama uvidíš proč.“

Můžete to zkusit, rozhodně nemůžete Anděly nijak namíchnout, neb takových věcí jsou prosti. Jsou totiž vlastně čistou a ryzí formou dobra.

Milé, ne?

Pěkný den!

Reklama