Každá máme svou představu, jak by měl vypadat náš ideální účes. Před zrcadlem pak denně tvarujeme své vlasy podle této představy. Každá trochu jinak, každá podle svého. Jedna vyžaduje pouze ten „svůj“ účes, druhá chce být každý den jiná. Doma před zrcadlem tak vznikají běžné účesy do práce i odvážné kreace hodné kadeřnických přehlídek. Všechny si ale často děláme hlavu s hlavou! Protože, přiznejme si, nespokojenost s účesem je k uzoufání...

 

Lybar, nejprodávanější značka vlasové kosmetiky v České republice, vstupuje od května 2005 na trh se zcela inovovanou nabídkou  stylingových produktů. V novém hávu a s novými recepturami se představí jak klasické a dobře známé produkty z portfolia značky Lybar, tak i úplné stylingové novinky. Šíře sortimentu značky Lybar i osvědčené odstupňování řad podle tuživosti opět ocení všichni zákazníci Lybaru, ať už jsou to věrné uživatelky laku na vlasy nebo ti, kteří shánějí ten správný stylingový produkt pro svůj nový účes.

 

Zářivé barvy na metalickém podkladu nových obalů v regálech obchodů jistě nepřehlédnete. Orientaci mezi jednotlivými stylingovými řadami od Lybaru opět usnadňuje grafické značení pomocí barev i názvů. To vše doplňuje stupnice tuživosti a slovní označení, které jistě a bezpečně určují typ produktu i stupeň tuživosti.

 

 

 

Lybar modernizoval nejen design, ale také receptury všech produktů. Zcela nové formulace s obsahem moderních pryskyřic s tvarovou pamětí (24hod efekt), vyšší odolností proti povětrnostním vlivům a vyšším leskem na vlasech doprovází kombinace vitaminů pro krásné a zdravé vlasy.

Zákaznice Lybaru už nemusí volit mezi obyčejným lakem a lakem pro barvené nebo poškozené vlasy, všechny laky Lybar ve všech stupních tužení, a nově  také všechny gely i  stylingový krém, obsahují účinné UV filtry pro ochranu vlasů proti nepříznivým účinkům světla.

Všechna tužidla Lybar mají nejen novou recepturu, ale jsou nyní navíc o 50 ml větší.

Nové gely Lybar neobsahují alkohol a díky obsahu těch nejmodernějších pryskyřic umožňují rychlé tvarování jakéhokoliv účesu bez zatížení vlasů.

Moderní piktogramy na čelní straně informují o všech benefitech každého produktu Lybar. Všechny výrobky nové řady Lybar jsou parfémované novou trendy vůní  „Hair in the air“.

 

 

 

Lybar SOFT – stupeň 2

Lak a pěnové tužidlo s jemným tužicím efektem pro přirozený vzhled účesu. I přes jemný tužicí účinek si účes  zachovává  tvar po dlouhou dobu, díky nové formulaci s 24hod paměťovým efektem. 

 

Lybar VOLUME – stupeň 3

Lak a pěnové tužidlo se silným tužicím efektem a složkami pro objem účesu. Zcela nový adaptér pěnového tužidla Volume umožňuje aplikaci ke kořínkům vlasů a vytvořený účes si díky 24hodinovému memory efektu svůj tvar a objem podrží.

 

Lybar HARD – stupeň 4

Nejpoužívanější a nejznámější stylingová  řada na trhu. Lak Hard je v nabídce hned ve 4 velikostech balení – od nejmenšího  abelového (75ml) po rodinné balení (400ml).  Řadu se silným tužicím efektem doplňuje pěnové tužidlo, zcela nový gel a také velmi oblíbený lak v netlakovém provedení s náhradní náplní.

 

Lybar EXTRA HARD – stupeň 5

Úplnou novinkou v této řadě s extra silným  tužicím účinkem, která nabízí lak hned ve 4 velikostech a také pěnové tužidlo, je stylingový krém. Má „hutnější“ konzistenci než gely, je určen především pro tvarování „trendy rozcuchů“ a konečků vlasů. Jeho formulace je navíc obohacena o rostlinný vosk pro efekt opakovaného tvarování.

 

Lybar EXTRA SHINE – stupeň 5

Úplná novinka v portfoliu Lybar! Řada Lybar Extra Shine obsahuje lak, pěnové  tužidlo a gel s extra silným tužicím efektem a látkami pro vysoký lesk  vlasů.  Řadu doplňuje také velmi oblíbený lak s mechanickým rozprašovačem a náhradní náplní. Gel Extra Shine navíc obsahuje zářivé mikročástice, které po nanesení na vlasy perfektně odrážejí světlo a vytváří dojem zářivého lesku. Pomocí tohoto gelu je snadné docílit efektu „sluncem zesvětlených pramínků“ nebo osvěžit lesk

a barvu vlasů. Nejvíce jej ocení všechny typy blondýnek a majitelky stále oblíbených melírů.

 

Lybar MEGA HARD – stupeň 6

Lak, pěnové tužidlo a gel z této řady si získávají svým extrémně silným tužicím účinkem stále vyšší  oblibu u milovníků „crazy“ účesů, rozcuchů a absolutních „ježků“. Pro tyto typy účesů je nutný dokonalý styling ve všech krocích, a ten řada Mega Hard nabízí.

 

Více informací najdete ZDE