Dva muži, kteří sexuálně obtěžovali ženu během modlení a tvrdili, že mluví s anděly a umí zrušit kletby, byli zatčeni. Jsou podezřelí, že spáchali 220 sexuálních deliktů!

Dvojice ve věku 61 a 38 let napadla ženu, která policii vypověděla, že si myslela, že ji a její rodinu uřknul někdo z australské řecké komunity, která se prý v černé magii vyzná.

 

„Budeme se snažit prokázat, že tyto ženy se staly obětí zločinců, kteří zneužívali strach z pověr, aby manipulovali a zneužívali ženy pro své sexuální uspokojení a finanční prospěch,“ řekl reportérům Reuters superintendant Gary Baily.
Narážel přitom na jinou ženu, která vloni nahlásila podobný případ sexuálního napadení. Policii se prý už přihlásila i celá řada dalších obětí z let 2001 až 2005. Zmíněná také policii řekla, že jí muži během společného modlení zavázali oči, sexuálně napadli a chtěli po ní peníze. Starší z mužů, který je prý vážený člen řecké a koptické ortodoxní církve, ženám tvrdil, že může fungovat jako jejich duchovní mentor, může za ně orodovat u andělů a přesvědčit je, aby zrušili kletby a zahnali zlé duchy.

 

Reklama