beran.jpgBERAN
láska: vše je a bude dokonalé, pokud vaše srdce bude otevřené. Nebojte se milovat, protože jen pro lásku stojí za to žít, jen láska dokáže všechny dveře světa otevřít. Lásku potřebuje každý, lásku si každý pamatuje navždy.  Láska je proud života, láska je nejvzácnější hodnota.

zdraví: pokud budete žít s nadšením pro život, nikdy nepůjde vám o život. Nadšení, radost a láska je nápoj zdraví, každý kdo bude ho pít, snadno se uzdraví. Zdraví je dar, o který je potřeba pečovat, je potřeba se svému zdraví věnovat.

finance: nebojte se investovat, nebojte se plánovat, ale nezapomínejte na rezervu, kterou je potřeba mít. Není dobré bezhlavě hýřit, ani nad poměry si žít.

byk.jpgBÝK
láska: nikdo a nic vás nezastaví na cestě k lásce, k radosti a k vroucímu milování. Láska je a bude tématem číslo jedna pro všechny v beranu zrozené, láska se všemi směry ve vašich životech projeví a s ní se váš vysněný protějšek ve vašem životě objeví, do očí slzy vžene.

zdraví: buďte opatrní na nachlazení. Pečujte o své zdraví ve všech směrech, je to důležité. Pečovat o své zdraví není složité, nebuďte pohodlní a pečujte o sebe, zdraví je to nejcennější co máte. Často se o sebe dobře nestaráte.

finance: vytvářejte jistoty, rezervy a snažte se opatrně investovat. Není dobré nyní v tomto roce dobré příliš riskovat. Vše má svůj čas, nežeňte se zbytečně příliš kupředu, jděte uvážlivě s hlavou nahoru.

blizenci.jpgBLÍŽENCI
láska: s odvahou přijímejte výzvy, které si partnerství žádá. Nesnažte se unikat z nepříjemných situací, které je potřeba v průběhu roku řešit, abyste se mohli ze života ve vyváženém partnerství těšit. Snažte se i vy, kdo jste sami v lásku více věřit.

zdraví: vaše tělo potřebuje lásku, péči, radost a meditaci. Nebojte se zkoušet nové věci, nové sporty, nové techniky a uvědomte si, že vaše tělo potřebuje více, než jen jíst a spát, ale také péči a dobře regenerovat.

finance: nebojte se ničeho, nemalujte si svět na černo. Vše, co se zdá beznadějné nyní se v lepší obrátí a změní. Nebojte se investovat, nebojte se riskovat, ale vždy mějte železnou rezervu, na kterou nebudete v tomto roce sahat.

rak.jpgRAK
láska: láska potřebuje péči, potřebuje vaši pozornost a pokud někoho chcete, nebo někoho milujete je důležité obojímu pozornost a péči dát. O lásku se prostě musí pečovat. Láska je jako květina, která bez vody a bez slunce umírá. Dělejte vše pro lásku, nedovolte sami sobě, abyste zanevřeli, abyste své srdce pro druhé uzavřeli.

zdraví: dovolte sami sobě více spánku, odpočinku, více meditace, nenechte se stresem zatěžovat, nenechte si nikým dobrou náladu narušovat. Je důležité zachovat si vnitřní klid i kdyby ostatní chtěli vás z něho rozhodit. Věnujte si čas, péči i odpočinek.

finance: bude se vám dařit na co sáhnete, vše vám pod rukama pokvete. Nikdo z vás se v tom, jak a kam investovat peníze, nesplete. Žijete v hojnosti a v hojnosti také nadále žít budete.

Llev.jpgEV 
láska: nedovolte nikomu, aby do vašeho vztahu nebo manželství zasahoval, nedovolte nikomu, aby váš vztah narušoval. Vše si řiďte a hlídejte sami, nedovolte druhým, aby vám to, jak máte ve vztazích žít a postupovat, druzí určovali. Se svým protějškem dejte nad tím, jak zlepšit váš společně hlavy dohromady.

zdraví: vaše tělo i vaše mysl potřebuje regeneraci, dejte si více prostoru pro  radosti, nežli pro práci a pro starosti. Život nejsou jen peníze, práce, starosti a televize. Život je také dobrá vize a moudrost v knize. Procházejte se v přírodě a dovolte aby vás léčila, vodě.

finance: peníze jsou, budou a vy se o ně nemusíte bát, snažte se v tomto roce více než o peníze, o své vztahy pečovat. 

panna.jpgPANNA 
láska: nebudete v tomto roce mít to v lásce jednoduché. Můžete se těžko rozhodovat s kým a jak budete žít, koho nechat si v životě, koho opustit a koho vpustit. Dávejte si dobrý pozor na to, abyste zůstali v pokoře, abyste neměli namísto lásky jen slzy na krajíčku a v srdci hoře.

zdraví: není nic co bylo by důležitější, než vaše zdraví a péče o tělo i o mysl. Vše, co pro tělo uděláte, má smysl. Nekuřte, nepijte a raději se otužujte a zdravě se stravujte. Volání svého těla neignorujte.

finance: vše je vám nakloněno, budete prosperovat, moudře investovat, budete se ze slávy a z úspěchů radovat. Nebojte se plnit si své sny a nenechte si pochybnosti do cesty vstupovat.

vahy.jpgVÁHY 
láska: vše se může zdát stereotypní, ale vztahy stereotypní bývají vztahy trvalé a kvalitní. Snažte se hledat způsoby, jak své vztahy zkvalitnit. Jak o své vztahy pečovat a jak ukázat opačnému pohlaví, že máte zájem se na hlubší úrovni propojovat a nové objevovat.

zdraví: buďte na sebe opatrní, nenuťte se do ničeho, co se vám dělat nechce, jen proto, abyste druhým radost udělali. Snažte se co nejvíce být teď a tady. Pečujte o své vnitřní orgány, jako o vzácné poklady.

finance: hledejte nové možnosti, jak svět kolem sebe obohatit a jak takovým způsobem prosperovat, hledejte nové možnosti jak své peníze dobře investovat. Vše je a bude v pořádku, nemusíte se bát, bude se vám vše dařit a budete se radovat.

stir.jpgŠTÍR 
láska: není nic co mohlo by vám zabránit dojít ke svému cíli, pokud vy sami se rozhodnete, pokud svou lásku květinami a pozorností zahrnete. Pokud máte něco nejistého před sebou , nebojte se a zpříma ke svému záměru jděte. Pokud bude vaše srdce otevřené, lásku najdete, jen možná tam, kde ji nečekáte.

zdraví: pečujte o své zdraví jako o ten nejvzácnější dar, nemáte jiné tělo, nemáte jiné zdraví, proto chovejte se ke svému tělu s láskou a s radostí, snažte se stravovat s lehkostí a více vody pít, své tělo chránit a očistit.

finance: nebraňte sami sobě svou pohodlností, vyjít ze své zóny bezpečí. Je mnoho výzev před vámi, mnoho možností kudy se dát, nemusíte se ničeho bát. Jen si vnitřní sílu a vnitřní klid vybudovat a uchovat.

strelec.jpgSTŘELEC 
láska: vytvářejte zónu bezpečí pro všechny, nejen pro sebe, láskou zahrnujte nejen sebe a své partnery, ale také přátele. Vše je krásné a krásné bude, utkejte se s ostýchavostí a se studem. Jste ti, kdož určují kdo vedle vás bude a kdo nebude. Jste hráči s vlastním osudem.

zdraví: vaše zdraví je dar, proto pečujte o sebe jako o nejvzácnější drahokam. Mějte na paměti, že vaše zdraví je to nejcennější co máte a že jsou chyby, které nenapravíte, pokud se proti svému tělu nějak zásadně proviníte. Vaše tělo potřebuje péči největší, proto buďte vůči svému tělu zodpovědnější.

finance: nebojte se o své peníze, budete jich mít tolik, kolik budete potřebovat a ještě něco navíc, nebojte se, dostanete z královského bochníku chleba velký krajíc.

kozoroh.jpgKOZOROH
láska: vše je dokonale připraveno pro lásku, nemusíte se bát, nezůstanete sami na cestě stát. vše se bude ve shodách krásných náhod odehrávat a je důležité si v intimitě víc hrát a s fantazií si pohrávat. 

zdraví: pečujte o sebe, o své zdraví o své tělo. Vše je a bude se odvíjet podle toho, jak budete se strat sami o sebe o své stravování, o své otužování, meditaci a také o tom, jak budete se k vášni probouzet v tanci. 

finance: vše je a bude pod hvězdou naděje, mnoho dobrého se nad vámi uděje. Budete mít vše, co budete potřebovat, budete bohatí, budete dobře prosperovat.


vodnar.jpgVODNÁŘ 
láska: máte okolo sebe milující lidi, jen někteří mají pocit, že je nikdo nevidí. podívejte se okolo sebe na všechny, kteří se vám dvoří a začněte se také tomu, na kom vám nejvíce záleží více dvořit. Více s lidmi hovořit. Láska nikdy nebude kvést, pokud nebudete o ni pečovat, začněte se více lidem okolo sebe s láskou věnovat.

zdraví: příliš na své zdraví nedbáte, příliš své zdraví zanedbáváte. Více o sebe pečujte a více se ze zdraví radujte, více se snažte v pozitivním naladění být a nedovolte nikomu, vám vaše nadšení pro změny překazit.

peníze: vše je a bude dobré, jen vyčkávejte a příliš neutrácejte. Mějte na paměti, že není vhodná doba pro velké risky, dokud nebudete mít větší než doposud zisky. Vše je jen a jen o vaší mysli.

ryby.jpgRYBY 
láska: jste vroucně milován a milovat budete, není důvod se bát, naopak. Snažte si cestu lásky více užívat a více lásku prožívat. Vše je krásné a vše je dokonalé takové jaké to je, mějte srdce otevřené a vždy budete mít, vše, co budete si přát, co budete chtít. I přízeň někoho, koho si přejete na svou stranu získat a okouzlit.

zdraví: vnímejte potřeby svého těla i své mysli a snažte se co nejvíce péče sami sobě dát, v první řadě je vždy potřeba se o své potřeby před ostatními , postarat. Věnujte sobě péči i pozornost a vše bude ve vašem těle i ve vaší mysli úžasně a dokonale fungovat.

finance: respektujte dobu takovou jaká je a snažte se jí přizpůsobit, není důvod se na kohokoliv zlobit. máte tolik možností, jak ukázat co ve skutečnosti opravdu umíte, peníze jsou tu pro vás a když se zamyslíte, uvědomíte si, že opravdu peníze získávat a tvořit, dobře umíte.

Reklama