beran.jpgBERAN
Láska - vše jen pokvete, láska poroste kosmickou rychlostí a budete láskou se všemi a se vším prorostlí. Nebojte se zůstat otevření všemu, co přijde, čeká vás krásný milostný příběh, který bude mít přirozený průběh.
Zdraví - buďte opatrní na nachlazení, není dobré své tělo zatěžovat více povinnostmi, než unese. Raději vydejte se na procházky po lese. Objímejte stromy a pijte hodně čisté vody.
Hojnost - hojnosti bude dosti, nedělejte si starosti. Odevzdejte všechny strachy i pochybnosti, nebojte se o nových projektech snít, změňte zaměstnání, začínejte vše nové, přichází období růstu a povede se vašemu podnikání.


byk.jpgBÝK
Láska - v lásce se vám bude dařit, ale bude potřeba se snažit. Být upřímní, přímí a milující, být pro druhé lásky zapálenou hřejivou svící. Není dobré uchovávat tajemství a každý krok z cesty, bude odhalený, není dobrý čas ani pro podvody, ani pro nevěry. 
Zdraví - zdraví podpoří otužování, sport a turistika. To všechno dohromady zažene chmury, vykouzlí úsměv na tváři a vy budete moci jako hvězda zazářit.
Hojnost - není prostor pro risk, není dobré příliš riskovat. Je důležité práci a odpočinek vyvažovat, protože vesmír vám není nakloněný, velký risk nemusí znamenat velký zisk. Držte se reálných možností a nesnažte se o velké skoky, mohly by vést do prázdnoty. Ctěte i jiné hodnoty.


blizenci.jpgBLÍŽENCI
Láska - odvážnému štěstí přeje, září ten, který se směje. Nebojte se ukázat svoji krásu a přednosti, nebojte se flirtovat, nebojte se rozpustit v obdivu opačného pohlaví své o sobě pochybnosti.
Zdraví - nehledejte návod na zdraví v lécích a v potravinových doplňcích, ale v lesích. Dovolte si propojit se se silou přírody, uctívejte sílu a moc čisté pitné vody.
Hojnost - nehledejte štěstí v pokladnici, peníze nejsou štěstí jen svoboda a část radosti, peníze mohou vyřešit některé starosti. Nemohou však nahradit lidské ctnosti.


rak.jpgRAK
Láska - lásky budete mít nadmíru, poděkujte vesmíru. Láska je všude kolem vás. Láska má léčivou moc a vy jí budete mít tolik, že nebudete muset se obávat samoty, láska vám ukáže ty pravé hodnoty.
Zdraví - vaše zdraví bude odrážet vaše vnitřní nastavení. Proto nepodceňujte prevenci a hledejte sílu v přírodě, v mezilidských vztazích, ne v lékařské ordinaci. Čím více budete se radovat, tím méně vás bude bolest a nachlazení obtěžovat.
Hojnost - peníze jsou a budou, všeho bude dosti, najíte se do sytosti. Jen nezapomínejte ze svých přebytků hladové hostit a v průběhu roku se také postit.


Llev.jpgEV 
Láska - láska pokvete, ve vás, ve vašem srdci a na celé planetě. Láska je to nejdůležitější, co si přejete a co opravdu dostanete. Nebojte se, sami na své cestě nebudete.
Zdraví - vnímejte své tělo a dobře jej vyživujte, kvalitně a pravidelně se stravujte, nebuďte líní a sportujte. Hýbejte se, třeba v lese , nebo zatančete si s láskou na plese.
Hojnost - nebojte se závazků, nebojte se, že budete mít starosti, protože budete mít dostatečný příliv hojnosti. Budete si moci dopřávat všeho, co si jen budete přát, jen je potřeba si ve všem co se týká financí pořádek udělat. Nic neodsouvat a vše řádně splácet a evidovat. Pořádek je platidlem hojnosti, naučte se systému a pořádkumilovnosti.panna.jpgPANNA 
Láska - láska bude vás u srdce hřát, o lásku není důvod se bát. Čím více lásky budete dávat, čím více budete milovat, tím více lásky bude se vám vracet, tím více jí budete dostávat. Nebojte se vyjít všemu vstříc, není důvod v koutě postávat.
Zdraví - je potřeba překročit práh pohodlnosti a vnímat potřeby svého těla, hýbat se a zkusit to, co jste doposud nezkusili, abyste se na duchu i těle obohatili. Je důležité abyste přehled o tom, co se s vaším tělem děje, přehled neztratili. Cvičte či meditujte, ale obojí vyvažujte.
Hojnost- příliv bezbřehé hojnosti dovolí vám malé i velké radosti. Nezapomínejte na to, že je potřeba dělit, rozdávat, pomáhat a charitativní projekty podporovat. Tím si zajistíte, že nebudete se muset o své blaho strachovat.


vahy.jpgVÁHY 
Láska - láska je podstatou života, dávejte lásku všem kolem sebe, dávejte úsměv i objetí. Láska přitahuje lásku a starejte se o druhé, jako o své vlastní rodiče, partnery i děti. Láska, kterou rozdáte svět obletí a zpět k vám znásobena přiletí. Nepodceňujte sílu láskyplného objetí. 
Zdraví - vše bude dobré, vše bude fungovat, pokud budete stres a odpočinek ve svém těle vyvažovat. Nedovolte sami sobě své tělo jako stroj používat, myslete na to, že je potřeba jej poslouchat. Pokud budete se ke svému tělu bezohledně chovat, bude se na vašem těle tato bezohlednost projevovat.
Hojnost - vše bude v pořádku, postupujte ve svých projektech s péčí a trpělivostí, jako když obděláváte zahrádku. Bujet bude tato zahrada v druhé polovině roku, kdy dojde k finančnímu růstu , změnám, které přivítáte. Těšit se na co máte.


stir.jpgŠTÍR 
Láska - čekají vás ztráty i nálezy, čeká vás dobrodružství a vroucí láska, se kterou propojí vás vesmír. Mějte na paměti, že je potřeba vyvažovat, lásku stejně brát jako dávat a nikdy lásku druhého neznevažovat. Láska je mocný cit, který může v rukách bez pokory, poranit.
Zdraví - zdraví je otázkou skutků i myšlenek a vy se snažte hýbat, správně dýchat a stejně tak pracovat, jako odpočívat. Užijte si každou chvíli volnosti s radostí, bez mobilního telefonu, napojeni k vesmírné moudrosti. Síla přírody vše zhojí, dovolte si objímat stromy a pít velké množství pramenité vody.
Hojnost - bude se vám výjimečně dařit a nebudete se muset příliš snažit. Máte nad sebou mocnou sílu, která přidá společně s vámi ruku k dílu. Budete li však z pohodlnosti prodlévat, budete ztrácet v nenávratnu příležitost, které mohly by vás posouvat.


strelec.jpgSTŘELEC 
Láska - láska je vašim posláním, vaší podstatou, láska je to, co vám dává opravdový smysl.Rozdávejte lásku, rozdávejte láskyplný cit a sami jí budete více mít. Pro lásku má opravdový smysl žít, lásky se nebojte, jen toho, kdo nemiluje doopravdy může poranit.
Zdraví - myslete na své tělo, poslouchejte své potřeby a stravujte se tak, aby vaše tělo mělo sílu jako parní vlak. Nepřipusťte si chlad, otužujte se vědomě a nechoďte bosí po domě, ale v trávě. Propojujte svou mysl se silou přírody s mocnou silou vody a vybíhejte s radostí schody. Hýbejte se, radujte se procházejte se po lese.
Hojnost - vše je a bude, vše se ukáže jako požehnané a vy budete mít vše, co jen budete si přát, nezapomínejte nejen brát, ale také obdarovávat. Peníze jsou pro vás nachystané, něco překvapivě milého se stane.


kozoroh.jpgKOZOROH
Láska - láska je to, co hledáte, ale jen protože jí sami příliš nedáváte. Čím víc chcete brát, tím více se naučte lásku rozdávat. Láska roste s každým objetím, s každou laskavostí a vy nakonec zjistíte, že lásky máte víc, než si myslíte. Snažte se udělat vše proto, ať ji uvnitř svého srdce neuvězníte, ale rozdáte.
Zdraví - láska uzdraví vaše bolesti, láska je cestou ke zdraví, k uzdravení, láska utiší všechny bolesti. Mějte mysl i srdce otevřené, vše bude krásné a požehnané. S láskou se vždy zázrak stane. Láska je nejvzácnější lék a nejmocnější pilulka, která vše vyřeší a všechny bolesti utiší.
Hojnost - vše budete mít, budete mít více, než budete potřebovat. Nebojte se investovat, nebojte se riskovat.Bude se vám dařit, budete prosperovat. Nebojte se změnu v zaměstnání udělat.


vodnar.jpgVODNÁŘ 
Láska - láska nemá hranice, láska je pokladů plná pokladnice a je potřeba ji žít, nejen si na lásku hrát. Nebojte se lovestory svého života rozehrát. Jen ten, kdo se nebojí vše na lásku vsadit, jen ten může nakonec vyhrát. Vše bude plné dobrodružství a překvapení, milujte jako by každý váš den měl být poslední.
Zdraví - pečujte o sebe s láskou, s něhou a s pozorností. Vaše tělo je váš chrám a potřebuje spoustu doteků a něžnosti. Věnujte pozornost posvátné sexualitě, hledejte v ní moudrost a hloubku. Dovolte si poznávat nové, vydejte se po neprobádaných oblastech jako poutník, na svou neznámou a nepoznanou toulku.
Hojnost - budete mít vše, co jen budete potřebovat, abyste mohli vše, co si jen budete přát objevovat. Je potřeba se zaměřit na vyváženost dávání a přijímání, aby jedna touha nebyla v převaze, máte sklony k extremismu v povaze. Vyvažujte. Ve chvíli kdy dostanete, obdarujte.


ryby.jpgRYBY 
Láska - láska je to, co stojí za to pokoušet, nebojte se lásce oddat. Láska nekouše. Jen vyhněte se lpění, vyhněte se velkým očekáváním. Lásku si nevynutíte, lásku si nekoupíte. Lásku můžete jen žít, beze strachu, láska vám může jen chybět, nikoliv ublížit. Snažte se pro lásku k druhým lidem více přiblížit.
Zdraví - věnujte péči a pozornost svému tělu,  dopřávejte si masáže, jógu, pilates či box. Cokoliv co bude vás bavit a co vám přehnané obavy a stres vyžene z hlavy. Nesnažte se tolik o problémech přemýšlet, snažte se více hýbat a stres ventilovat, abyste nebyli nuceni jej proti lidem nekontrolovatelně používat.
Hojnost -hojnosti budete mít dosti, dopřávejte si malé i velké radosti. Vše bude ve znamení úspěchu a hojnosti, nezapomeňte však také na malé i velké laskavosti. Čím více budete dávat, tím více budete mít a bude se vám lépe žít, s pocite, že mohli jste někoho obohatit. Jste a budete bohatí.

Reklama