BERAN 
beran.jpgnehledejte přízeň a ocenění u lidí okolo sebe, ale ponořte se sami do sebe. Sebeláska je ta nejcennější láska, kterou můžete prožívat, je krásné se do svého nitra podívat. Můžete tam naleznout tolik lásky, tolik krásy a světla, tolik naděje. Vnímejte více sami sebe. Své vlastní potřeby, meditujte, tvořte, zpívejte, tančete i malujte. Věnujte pečlivou pozornost sami sobě, svým potřebám a svým dluhům, které jste sami sobě vytvořili, je vhodná doba, abyste se v lásce sami do sebe ponořili.

BÝK
5e340996f2805blobid0.jpgmějte na paměti, že je potřeba vnímat své potřeby a potřeby svého těla. Není nic víc, než láska a zdraví a vy se nenechte polapit pocitem, že něco je důležitější než odpočívat a dobře spát. Snažte se vše vyvažovat a správný poměr mezi prací a odpočinkem udržovat. Vnímejte sami sebe, své potřeby, své naladění, aby nedošlo k vyhoření. užívejte si více klidu a radosti a nepřipouštějte si více, než je nutné, starosti. Dejte prostor radosti a hravosti. Nejste nevyčerpatelným zdrojem energie a s pocitem vyčerpání se špatně žije. 


BLÍŽENCI
5e340996a993cblobid1.jpghledejte podstatu všeho, co se vám v životě nedaří a co se vám bortí. Hledejte podstatu řešení v lásce, v odpuštění a v usmíření. Pokud máte starosti ve vztazích, pokud se trápíte s něčím již delší dobu, dovolte rozpustit strach, zášť i zlobu. Dejte průchod emocím, zajděte si na terapii, dovolte si o všem mluvit a pokud naleznete sílu, třeba se i omluvit. Pokud lidé chtějí, dá se naleznout řešení, dá se domluvit. Nedovolte, aby vám v řešení vašich starostí bránily výmluvy. Vše se vyřeší, pokud naleznete způsob, jak svoji touhu po boji utišit.


RAK
blobid2.jpgnevracejte se zpět někam, kde již není co nového objevovat. Snažte se být upřímní sami k sobě a nic si nenalhávat, nikoho neomlouvat a dovolit svému srdci do svého života promlouvat. Minulost je za vámi a nyní je potřeba si ujasnit, co si přejete, aby stálo před vámi. Dejte prostor sami sobě a svému velkorysému myšlení, dovolte si lásku, zdraví, hojnost i potěšení. Vyjděte z myšlenkového vězení a snažte se být vizionářem vlastního osudu a vlastního bytí. Dovolte si chtít, užívat si, dopřávat si a radovat se z toho, když prší, nebo když slunce svítí.


LEV
lev.jpgnehledejte výmluvy, nešiřte pomluvy a soustřeďte se sami na sebe. Na to, abyste se co nejvíce přiblížili všeobjímající a bezpodmínečné lásce, abyste dokázali s otevřenou náručí přijmout každého, protože každý člověk přináší vám do života něco důležitého či podstatného. Důležité je, neobviňovat se, ale hledat řešení. Jak můžete do svého života vnést více pochopení, radosti a potěšení? Láska je dar a je krásné dary dávat, dary dostávat. Ujasněte si, co můžete ve svém životě zlepšit, co můžete úplně změnit a co naopak můžete udělat. Snažte se každého láskou obdarovat.


PANNA
panna.jpghvězdy nad vámi září, vy snažte se více vnitřního klidu prožít. Mobilní telefon odložit, více se do sebe ponořit, více meditovat a méně analyzovat. Dovolte si jen tak být, dovolte si radost z obyčejných věcí a nesnažte se za každou cenu potřeby svého okolí uspokojit. Máte před sebou období, kdy bude snadné se unavit, proto snažte se všechny své síly v přírodě nabrat a v přírodě se zotavit. Snažte se co nejméně sledovat své okolí na sociálních sítích, ale více buďte se svými přáteli. Udělejte si s rodinou každou krásnou neděli.


VÁHY
vahy.jpgdodejte sami sobě odvahu udělat změny, které již dlouho udělat chcete. Nebojte se jít a to, co vám nevyhovuje změnit. Vy sami máte tu moc, vy můžete čerpat ze svého srdce i ze své mysli pro dobro vlastního života, vlastní reality. Neodsouvejte důležité věci tím, že se budete soustředit na nepodstatné věci a banality. Hledejte své vlastní zdroje síly k tomu, abyste dokázali udělat všechny potřebné změny. Milujte každý den, který přináší nové příležitosti, snažte se je vidět, snažte se vidět výzvy v každém okamžiku a dovolte si zbavit se všech škodlivých a nepotřebných zvyků.


ŠTÍR
vstir.jpgaše srdce může být vaším kompasem na cestě ke krásné budoucnosti, dovolte si své srdce vnímat a poslouchat a plně své vlastní intuici naslouchat. Vše co se děje kolem vás, děje se z nějakého důvodu. Vše má svoji podstatu, vše má svůj smysl a je potřeba bděle sledovat a udržovat si na své cestě dobrý úmysl. Dovolte svým myšlenkám plout do přístavu jistoty, že všechny úmysly poháněné láskou jsou zdrojem opravdové hodnoty. Nežehrejte na osud, na lidi, ani na to, co se stalo v minulosti, dovolte sami sobě vidět svůj odraz zářné budoucnosti. Dávejte všanc všechny své přednosti.


STŘELEC 
strelec.jpgneoddalujte povinnosti, které na vás tlačí a po vyřešení křičí. Je důležité vyřešit vše, co již dlouho odsouváte, abyste měli pocit, že se někam posouváte. Všechno nepříjemné zmizí, pokud bude vyřešené. Pokud vyřešíte to, co vás tlačí budete mít klid, budete se moci radovat a budete se moci do dalších projektů, vizí a plánů pustit. Je potřeba pro nové něco starého opustit. Dovolte sami sobě více klidu a radosti a nenechte růst a sílit starosti. Udělat si pořádek v životě je důležité a nakonec to nebude ani tak, jak se zdálo být, složité. Mějte pořádek kolem sebe a také uvnitř sebe, pořádek je základem pro svobodu myšlení, ze všeho co bylo, vezměte si ponaučení.


KOZOROH
kozoroh.jpgvnímejte příliv kreativní energie, vnímejte všechny příležitosti a nedělejte si z jednoduchých věcí složité. Žijte život v jeho kráse a jednoduchosti. Vy jste ti, kteří rozhodujete o tom, zda váš život bude plný starostí, nebo radostí. Vše může být krásné a vždy, když svíce zhasne, dá se znovu zapálit vírou v to, že nic netrvá věčně a vše se mění. Dovolte si dívat se na svět s radostí, s láskou a s vědomím toho, že pokud vše dobře neskončilo, pak ještě konec není. Vy jste tvůrci svého života, svého dění. Láska je klíč, láska je řešení. V lásce hledejte vše dobré, je to nejsnazší cesta k potěšení.


VODNÁŘ
vodnar.jpgnesnažte se tlačit sami na sebe, netlačte na výkon, ale radujte se. Radujte se z každého dne, z nových možností a projevujte maximum vděčnosti. Vděčnost je nejlepším klíčem k hojnosti. Nedělejte si o nic a o nikoho zbytečné starosti, soustřeďte se na sebe a snažte se nedělat dojem na nikoho jiného, než sami na sebe. Obraťte pozornost sami na sebe. Buďte vděční za vše, co je požehnáním pro vás, obohacujte svou moudrostí lidi kolem vás. Je to velmi důležité, propojovat se s lidmi kolem sebe a zbavit se pocitu, že jste sami a že každý má být jen sám pro sebe. 


RYBY
ryby.jpgmáte před sebou radostné období plné nových nápadů, kreativity a hojnosti. Nedělejte si s ničím starosti. Jen tvořte s radostí pro sebe i pro druhé, pro všechny lidi kolem sebe a tím obohacujte sami sebe. Vařte pro přátele, scházejte se s nimi, vnášejte své pozitivní naladění do rodiny. Nic není tak zlé a těžké, jak mohlo by se zdát, pokud bude mysl pokojná a plná lásky, dá se vždy vše vyřešit i urovnat. Vše je dokonalé ve své nedokonalosti a je zbytečné se trápit něčím, co nelze změnit, je lepší na radostné myšlenky se zaměřit. V radosti vědomě žít. Nechte vše nepotřebné jít a dovolte sami sobě se od zbytečných trápení osvobodit.

Reklama