BERAN
beran.jpgnemějte obavy z toho, co se stane, protože o tom co bude dál, rozhoduje právě vaše mysl, vaše nastavení, pokuste se zachovat klid a pozitivní každodenní nastavení. Vše, co se děje nyní celý svět mění a je důležité, abyste si také vy, byli vědomi své vlastní proměny. Nyní dochází k proměně kukly v motýla a vám se nyní vyjevuje vaše vlastní moc a síla. 

BÝK
byk.jpgsnažte se udržet si svůj vnitřní klid, nedovolte, aby měly okolnosti nyní tu moc vás rozčílit, naopak, snažte se své pozitivní myšlení zesílit. Láska, důvěra a odvaha jsou důležité nyní, nezapomínejte na to, že vše se děje ve vašich myšlenkách, že jsou to právě vaše myšlenky a vaše nastavení, základní vaší budoucnosti kameny.
BLÍŽENCI
blizenci.jpgnebojte se nyní vložit všechny své naděje do víry v to, že vaše budoucnost bude krásná a že zkušenost, kterou nyní procházíte je zkušenost opravdu vzácná. Neváhejte na sobě pracovat mentálně, neváhejte meditovat a spousty pozitivních afirmací si denně opakovat. Jedině tak, dokážete si čistou mysl v lásce zachovat. Choďte vy, kteří můžete do přírody pod stromy meditovat.RAK
rak.jpghledejte odvahu v síle vlastního srdce, nebojte se ničeho, protože vaše srdce odvážně pro život tluče. Jde o víc, než o to, mýt si ruce, je potřeba s láskou světem chodit a šířit pozitivní slova i myšlenky, vážit si všech lidí a opěvovat šičky a švadlenky. Život je krásný i když omezuje, protože vám to krásné a všechno to, na čem nyní záleží ukazuje. Dobré lidi vyzdvihuje.
LEV
lev.jpgkomunikujte se svým nitrem, se svým vnitřním světem, vzpomínejte na to, jaké to bylo, když jste byli dítětem. Komunikujte se svým nitrem i se světem přírody, nezapomínejte na to, jak důležité je ctít moc a sílu vody. Ujistěte se, že znáte opravdovou hodnotu života, že znáte jeho cenu a nezapomínejte na to, že je důležité také vědomě oblažovat láskou svoji rodinu.
PANNA
panna.jpgnebojte se zahloubat se sami do sebe, nebojte se ponořit do své vlastní temnoty. V temnotě naleznete zrození nového světla, vnitřní klid, nesnažte se v aktivitách touhu po práci sami na sobě utopit. Je potřeba se zastavit a tvář sami sobě nastavit. Co vám říká to, co se děje nyní? Co vy sami máte nyní ve svém životě změnit? Umíte se jako bytost ocenit?
VÁHY
5e5e3b9a4bee3blobid0.jpgnení důvod proč se bát, naopak, začněte se smát. Humor je lékem na všechny strachy i obavy, nedovolte strachu, aby mohl vás polapit. Raději se smějte, objímejte své nejbližší a šiřte kolem sebe jen zprávy, které druhého člověka potěší, které lidské bolesti utiší. Staňte se světla nositeli, světlem vrženým do stínu vezmete zbraň strachu, nepříteli.
ŠTÍR
5e5e3b9a674cbblobid1.jpgmějte odvahu, ale také rozvahu. Nyní je potřeba zachovat klid, a nebát se, vše se samo vyřeší a vy brzy dostanete zprávy, které vás potěší. humor a smích všechny bolesti a pochybnosti utiší. mějte rádi sebe, přírodu, vodu, lidi kolem sebe. Láska je řešení, důvěra je pomoc k řešení, vše se vyřeší a všechny vaše pochybnosti naděje a láska utiší. Brzy změníte bydlení, přístřeší.
STŘELEC
5e5e3b9a5cfb9blobid2.jpgoddávejte se radosti, ale nezapomínejte na to, že i v této době máte své povinnosti. Buďte plni důslednosti, nebojte se ničeho, vše bude dobré pro vás, neboť za všech okolností je s láskou pečováno vyššími silami a anděly o vás. Hledejte sílu ve svém srdci, to je vzácný zdroj, který vás povede a z cesty ke štěstí vás nikdy nesvede. Dbejte na to, abyste o své nitro pečovali, jako léčitelé. KOZOROH
kozoroh.jpgudělejte si pořádek ve všem, čemu jste se doposud vyhýbali, bude potřeba být aktivní, abyste svůj život tam, kam si přejete rozhýbali. Je potřeba nechat minulost za sebou, nedovol jí, aby měla nad vámi moc, je důležité směřovat se k nové budoucnosti a k radosti, kde čeká na vás radost, láska, zdraví , hojnost i božská moudrost. Pracujte vytrvale, vaše snaha se vám vyplatí, budete bohatí.
VODNÁŘ
vodnar.jpghledejte odpovědi ve svém nitru, podívejte se do sebe a dovolte si nechat odejít vše, co již nepotřebujete ze sebe. Podívejte se kolem sebe, co se vám nelíbí a co můžete změnit právě vy v této společnosti? Věříte, že velké změny ve společnosti způsobují právě maličkosti? Každý člověk musí začít sám u sebe, je potřeba podívat se na změny, které mohou vzejít právě z tebe.
RYBY
ryby.jpgvše, co se děje nyní vede vás k probuzení, k nalezení vlastní síly, vlastní hodnoty, nebraňte se žádným emocím, ani kdyby to byly emoce nepříjemné, užívejte si také pocity samoty a prázdnoty. Protože v samotě a v prázdnotě rodí se nové světlo, dovolte si poplakat si, aby pod slzami se nové kvítí rozkvetlo. Kvítí potřebuje vyvážení tmy, slzy i světlo. To všechno si užívejte, na nic nežehrejte a jen přijímejte.

Reklama