Kdo by neměl sen? Kdo by netoužil? Kdo z vás si večer před usnutím nepředstavuje, jak se plnilo něco, co si intenzivně přeje? A upřímně, byl by to smutný svět bez lidské touhy. A jak krásné je, když se některá pak promění v opravdovou realitu, si asi nemusíme povídat…

Už snad od doby, kdy je člověk člověkem, existuje bezpočet způsobů, jak si dopomoci ke splnění přání. Magie, rituály, amulety, a mnohdy i ne příliš čisté prostředky, kterými se odjakživa člověk snaží přizpůsobit, či úplně změnit dosavadní realitu podle své představy.

Ne pokaždé se přání splní, a dokonce ani to sebesilnější  kouzlo není zárukou. Buďto se přání nesplní, protože jeho neexistence je otázkou naší vlastní karmy, nebo se vyplní a nepřinese štěstí. To v případě, že jsme násilně zasáhli do svobodné vůle jiného člověka.

Anebo se vyplní.

Pak to tak mělo být a náš rituál provedený s etikou a vědomím, že něčemu jen pomáhám na svět, popohnal kupředu běh událostí a cestu ke splnění přání nám výrazně urychlil a umetl. Jaksi vyčistil cestu z bodu A do bodu B od toho, co tam překáželo a zdržovalo.

A o tom je symbolika a magie Andělů.

Čistá bytost, inteligence a prakticky jen čistá forma dobra nemůže způsobit nic, co by ublížilo nám, nebo někomu druhému.

Proto pokládám magii Andělů za nejbezpečnější.

Vedle spousty jiných věcí, které pro nás Andělé (a teď je jedno, kdo to vlastně je, my víme, že jsou) mají, nám mohou i pomoci ke splnění přání.

Samozřejmě, pokud je to, co si přejeme, v souladu s Universem. Tedy, pokud tím neměníme karmický model, který si máme odžít.

Oba symboly berte jako urychlovače něčeho, co se shoduje s nastavením, které jsme si přinesli do současného vtělení.

Je jedno, který symbol zvolíte, a můžete zvolit i oba. Vzájemně se nevylučují.

Nakreslit je musíte vlastní rukou na čistý papír. Při práci myslete na to, co vám mají přinést. Nic k nim nedopisujte.

Udělala jsem si symboly s vámi, protože i já mám přání. Pomocí magie bych si nedovolila nic udělat, protože nejde jen o mě.

Tedy bych jinou formou mohla zasahovat do vůle druhého a otroka skutečně nechci.

Jestliže se má mé přání vyplnit, pak jeho realizaci jen urychlím, nebo lépe – BUDE MI POMOŽENO. Pakliže to tak být nemá, nikomu neubližuji.

Tady jsou symboly:

s

s

Dejte si je třeba k posteli nad hlavu, kde spíte, nebo kamkoli, kde budou moci „zářit“.

Hodně štěstí a dejte vědět!

Příští týden vám povím, jak lze andělům přímo napsat vzkaz písmem, které je k tomu určené.