Hydratace je tajemstvím krásné pleti, po které touží každá žena. V dnešní uspěchané době je pleť dehydratovaná a ztrácí tak svou vitalitu. Kosmetická společnost L'OCCITANE objevila fascinující účinky květiny Anděliky lékařské. Pro nekončící krásu pleti byla vytvořena kompletní řada výrobků Andělika, která pleti poskytne aktivní hydrataci a rozzáří ji. Dopřejte své pleti přírodní hydrataci a nechte se okouzlit příjemnou vůní rostlin, která povzbudí vaše smysly.

andělika

Andělika lékařská byla již dlouho dobu využívána bylináři pro své tonizující a ochranné vlastnosti. V minulosti byla též nazývána „andělskou trávou" a spojována s mnoha magickými až nadpřirozenými legendami a příběhy. Například ve středověku dávaly ženy dětem kořen Anděliky kolem krku, coby ochranný amulet proti kletbám.
Během 18. století se tradovaly legendy, že žvýkání kořene Anděliky zajistí dlouholetost a vitalitu.

V zimě, když přijde první mráz, zastaví rostlina svůj růst a soustředí svoji energii esenciálního oleje do svých kořenů. Po příchodu léta, využije Andělika tuto energii k tomu, aby pokračovala v růstu s výjimečnou vitalitou a rychlostí.

Tyto zajímavé vlastnosti Anděliky zaujaly společnost L'OCCITANE natolik, že se rozhodla její účinky lépe prozkoumat a využít pro vytvoření nové řady péče o pleť. Při výrobě této řady se společnost spojila s panem Nivonem, který se pěstování Anděliky v jihofrancouzském regionu Drôme věnuje více než 12 let. Právě pan Nivon odhalil pro L'OCCITANE tajemství jedinečných vlastností Anděliky. Nejdůležitější částí rostliny Anděliky jsou kořeny, které čerpají všechnu vodu, kterou rostlina potřebuje pro svůj růst. Díky nim se Andělika vyznačuje výjimečnou vitalitou, schopností růst velmi rychle a dorůstat až do výšky dvou metrů. Není tedy divu, že nejzajímavější hydratační složky byly nalezeny právě v kořenech a jejich účinky můžete vyzkoušet v nové řadě Andělika.

Výrobky z řady Andělika obsahují speciální Andělikovou vodu a Andělikový esenciální olej v bio kvalitě pro dokonale hydratovanou a rozzářenou pleť. Tajemství krásné pleti spočívá v několika krocích.

Prvním krokem v péči o krásnou pokožku je její čištění pomocí Hydratačního čisticího gelu Andělika. Gel jemně odstraní make-up a zároveň chrání hydrolipidický film pokožky. Druhým krokem je dočištění pleti s Hydratační tonizační vodou Andělika. Nyní je pleť připravena na aplikaci přípravků z denní péče.

Pro redukci tmavých kruhů pod očima a otoků naneste lehký Hydratační oční roll-on Andělika, který osvěží a vyhladí oční okolí. Okamžitou a dlouhotrvající hydrataci poskytne pleti Hydratační krém Andělika, který zlepší pružnost pokožky a ochrání ji proti volným radikálům.

Nejen při prvních jarních paprscích je vhodné použít péči, která pleť vyživí a zároveň ochrání. Pro normální až smíšenou pleť z řady Andělika je k dispozici Hydratační ochranný fluid SPF 15 s nemastnou texturou. Vysokou ochranu před poškozením pleti slunečním zářením pak poskytuje Hydratační ochranný fluid SPF 40.

Objevte i vy tajemství hydratace řady Andělika a vyzkoušejte účinky neobvyklé rostliny, která vaši pleť rozzáří a vyhladí.

Více zajímavých informací o společnosti L'OCCITANE naleznete na www.loccitane.cz.

Reklama