Doufala jsem, že najdu delfíní přívěšek zhotovený z nějakého drahokamu, bohužel v danou chvíli žádný nebyl k mání, ALE… Na pultě onoho obskurního krámku jsem objevila spoustu andělíčku z těch nejúžasnějších minerálů, jaké si jen dovedete představit.

Symbol anděla je sám o sobě krásný dárek přímo od srdce a o andělíčcích z křišťálu se zmiňuje nejedna esoterická kniha o drahých kamenech.

V té mojí oblíbené od Cassandry Eason je křišťálovým andělům věnována jedna celá kapitola.

Podle této mnou již mnohokrát zmiňované čarodějky jsou andělíčci z křišťálu vynikajícím prostředkem při krystalové terapii.

Podle jejího učení jsou tyto artefakty vhodné při channellingovém léčení s anděly, zvlášť dobrý je jejich pozitivní vliv pro těhotné ženy a novorozence, jakož i pro děti a teenagery, kteří se cítí zranitelní nebo bázliví.

Takoví nerostní andělé mají moc zesilovat schopnosti konkrétního krystalu, jejich sílu je možné využít na fyzické rovině zvlášť v situacích, kdy nelze zjistit příčinu onemocnění nebo je pacient rezistentní vůči medicínské léčbě, při těžkých operacích a v situacích, kdy se léčba prodlužuje.

Bílá čarodějka Cassandra doporučuje rituál, kdy postavíte v místnosti čtyři křišťálové anděly na čtyři světové strany, jednoho z červeného jaspisu pro archanděla Uriela, který stojí na severu, citrínového nebo ametystového andělíčka Archandělu Rafaelovi na východ, z průhledného křemene nebo karnelianu pro samotného Archanděla Michaela na jihu a z měsíčního kamene Archandělu Gabrielovi na západ, každý večer je pak dobré se všech andělů střídavě dotknout - pro štěstí, zdraví a radost.

Křišťáloví andělé mají sami o sobě velký duchovní význam, jejich poselství pro nás má velký význam a zní: nečekaná pomoc je nablízku v současné těžké situaci nebo nejistotě!

Tyto magické předměty jsou úžasné pomůcky, čelíme-li v práci, doma či v lásce nějaké výzvě, je dobré si vybrat anděla intuitivně tak, že budete střídavě přejíždět rukou nebo věšteckým kyvadlem, dokud neucítíte, že tento je ten pravý. 

Pro harmonizaci, zklidnění a nastolení pohody radí esoterici pořídit si středně velkého průhledného křišťálového andělíčka a postavit jej na malý stolek doprostřed domácnosti. Jako výraz úcty a poděkování je dobré položit k němu čerstvé květiny a pravidelně zapalovat vonnou tyčinku. I když je náš život často hektický a někdy také plný stresu, z hlediska esoterického vnímání vesmír by se měl za přítomnosti křišťálového anděla strážce začít vylaďovat.

Čtěte také: 

Reklama