603f6c88eaac7obrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBERAN
oddejte se klidu a pohodlí svého doma, užívejte si klid, kdykoliv si můžete klid dopřát a pokuste se více do hloubi své podstaty dostat. Máte mnoho andělů okolo sebe, všichni jsou tu pro vás, abyste věděli, abyste pochopili, že nejste sami. Kdykoliv budete potřebovat, začněte žádat, andělé budou vám pomoc náručí plnou dávat. 

byk.gifBÝK
odvážně se postavte všem výzvám, které máte před sebou a neuhýbejte. Konejte, řešte a nedovolte ničemu jen tak tlít. Snažte se vše, co vyřešit musíte a potřebujete, také vyřešit. Nic neodkládejte, abyste se nemuseli pod tíhou nevyřešeného dusit. Abyste se mohli radovat a ne se strachovat.

blizenci.gifBLÍŽENCI
čeká vás veliký vzestup a pracovní postup. Bude se vám dobře dařit a vy se o to nebudete muset příliš snažit. Pokuste se více na své srdce zaměřit, své srdce otevřít a nejen kariérou, ale také dobrými vztahy žít. Pokuste se své milované potěšit a pozornost jim dát, více milovat.

rak.gifRAK
nesnažte se couvat před tím, co vás volá k zodpovědnosti, nebojte se jít a nebojte se otevřít své zranitelnosti. Máte velikou sílu v sobě, nedovolte couvat zpátky sobě, naopak, jděte s hlavou vztyčenou vpřed a nesnažte se zbaběle stát, začněte konat a své sny a přání realizovat. 

lev.gifLEV
vaše srdce bije láskou a laskavostí, nebojte se oddaně o své blízké pečovat, vyplatí se vám pozornost svým vztahům věnovat. O své štěstí musí člověk pečovat, hýčkat si to, na čem jemu samotnému záleží a nestarat se o to, na čem vám nezáleží. Oddělujte potřebné a důležité, od nepotřebného a nedůležitého.

panna.gifPANNA
jako vůdce, jako král nebo královna snažte se kralovat a buďte moudrými vládci, nesnažte se nikoho ponižovat, ani nikomu ubližovat. Snažte se více směrem k lidem, ne od lidí, přibližovat. Lidé vás potřebují a vy potřebujete je, abyste rostli, abyste se na vlně lásky vznesli. Buďte i ve svém blahobytu prostí a buďte i ve své chudobě bohatí svou velkorysostí. 

vahy.gifVÁHY
nemějte obavy ze své budoucnosti, jste plni ctností a vše dobré je již pro vás dávno připraveno, nemalujte si život na černo. Láska, kterou projevíte, vděčnost a vnitřní klid, který procítíte. To vám vždy dokáže alespoň malinký úsměv na rtu vykouzlit. Nebojte se ničeho, vše bude dobré, nyní se jen snažte udržet si dobrou náladu a nepropadejte strachu.

stir.gifŠTÍR
nepropadejte panice, neboť láska nezná hranice. Dovolte si otevřít své srdce, důležité je, to co prožijete, to, co pocítíte, ne to, co vlastníte. Dovolte si v laskavosti žít, dovolte si v souladu se sebou konat a nesnažte se za každou cenu nikomu zalíbit. Co vám již neslouží, nechte odejít. Jediný dobrý skutek,dobrá myšlenka vše změní a vy pochopíte, že jste osvobozeni ze svých omezení vězení.

strelec.gifSTŘELEC
nedovolte sami sobě neustále okolo sebe prstem ukazovat, nesnažte se nikomu nic dokazovat. Jste dokonalí takový, jací jste a pokud máte pocit nespravedlnosti, otevřete se větší hrdosti a nepřestávejte objevovat sílu svých ctností. Jste sami sobě tou nejmoudřejší mocností. Láska, kterou druhým dáte, kterou druhým věnujete, tou nakonec vy sami ožijete.

kozoroh.gifKOZOROH
máte možnost lidem okolo sebe ukázat, co všechno se ve vás ukrývá a začít pomalu a sebejistě své dary a přednosti odkrývat. Nebojte se i pře to, co se okolo vás děje pracovat a svým snům péči věnovat. I když se to někdy tak nezdá v této době, vždy je tu něco, čemu se můžete věnovat, něco, čemu můžete svoji pozornost dát a přestat se bát. Nad problémy se pousmát.

vodnar.gifVODNÁŘ
ponořte se do hlubin vlastní duše, nebojte se, půjde to snadno a jednoduše. Nedovolte tlaku z okolí, aby vás paralyzoval. Nedovolte, aby vám někdo bránil v radosti, raději otevřete své srdce a dovolte si všechny své bolesti zhojit a proměnit v malé každodenní radosti. Vše je přesně tak, jak to má být. O tom nemá smysl pochybovat, ale raději se radovat.

ryby.gifRYBY
vše se děje tak, jak dít se má a nyní vše se mění. Je důležité změnám nevzdorovat, naopak, změnám se přizpůsobovat a snažit se ve všech změnách vidět požehnání, dost naříkání. Vždy je tu něco, za co může se člověk životu poklonit, nedovolte se od toho, co cítíte jako správné a důležité se odklonit. Mějte srdce otevřené a slunce opět vysvitne, až bouře se přežene.

Reklama