Foto:Shutterstock

BERAN
hledejte nyní co nejkratší cestu sami k sobě, do svého nitra, snažte se co nejvíce meditovat a zrno ve svých myšlenkách od plev oddělovat. Snažte se více se svým nitrem komunikovat, vzácné dary budou se vám vyjevovat, budete důležité návody a rady k tomu, co je potřeba změnit, vykonat či udělat, dostávat. Začněte také konat a přestaňte jen na místě postávat. Je potřeba jít a všechny příležitosti do svých rukou vzít, nebojte se z toho co vám nevyhovuje odejít.

BÝK
projevujte odvahu každý den, jít za svým snem. Nedovolte sami sobě, aby vaše sny a přání byly pohřbeny v myšlenkové temnotě, nepropadejte smutku, ani prázdnotě. Ujasněte si své sny a dovolte si je žít, dovolte sami sobě všechno to, co chcete mít, prožít, zažít. Jste tvůrci svého života, vyjděte ven a dýchejte, nedovolte, aby vás polapila samota, či prázdnota. Vaše sny jsou vaše právo a vaše hodnota.

BLÍŽENCI
přibližujte se k lidem okolo sebe uctivě, konejte vše vždy a za všech okolností poctivě. Mějte mysl čistou a plnou krásy, s radostí lidi kolem sebe uctívejte v jejich jinakosti. Nehodnoťte, nesnažte se hodnotu druhých lidí snižovat, naopak,  máte dostatek sil i nápadů lidi okolo sebe povzbuzovat a motivovat. Tím budete nejvíce sami sebe obohacovat, neboť co dáte, nazpět dostanete a když chete lásku dostávat, milujte.

RAK
nesnažte se za každou cenu bojovat s tím, co změnit nemůžete, raději v klidu a v radosti do křesla usedněte a nad sebou se zamyslete. Co můžete udělat proto, aby vám bylo líp na světě? Abyste mohli v radosti žít a čisté svědomí mít, komu můžete pomoci, komu potřebujete odpustit a tím ze svého sevření propustit? Udělejte to sami pro sebe, nesnažte se pranýřovat své nepřátele, raději pomodlete se za ně v kostele, děláte nejen pro ně, ale také sami pro sebe.

LEV
nesnažte se organizovat životy jiných lidí, soustřeďte se plně na sebe nyní. Nejdříve se snažte svůj vlastní život změnit, nejdříve se snažte své vlastní potřeby vnímat a naplnit. Nesnažte se odvést pozornost k jiným lidem, když ji sami potřebujete, proč tak málo o sebe pečujete? Mějte na paměti, že jste těmi nejdůležitějšími lidmi sami pro sebe na planetě Zemi. Nechovejte se sami k sobě, jako byste byli ti poslední.

PANNA
hlídejte si své hranice, mějte na paměti, že je snadné stát se něčí obětí. Mějte sami sebe natolik rádi, že si dovolíte říkat NE, bez ohledu na to, zda se někdo urazí, naštve, nebo se na vás utrhne. Vnímejte co nejvíce své potřeby, hlídejte si své aktivity a snažte se více proměnit v aktivitu vaše sklony upadat do pasivity. Vyjděte ze svého pohodlí a pracujte tak, jak nejlépe dovedete, své pohodlí si NE-hýčkejte.

VÁHY
komunikujte se svým tělem, nebuďte svému tělu nepřítelem. Vaše tělo vás miluje a ctí a i když nechováte se k němu hezky, vždy se za vás postaví. Věnujte nyní čas a péči svému tělu, hlaďte sami sebe, mějte vůči sobě srdce otevřené, dopřejte si něhu. Otevřete knihu a čtěte o tom, jak o své tělo pečovat, nesnažte se nevidět to, že máte tendenci svému tělu ubližovat. Milujte své tělo, jiné mít nebudete a své zdraví chraňte.

ŠTÍR
nechte svůj jedovatý osten na konci těla štíra spát, nesnažte se lidem okolo sebe vyhrožovat, nesnažte se nikoho ohrožovat, naopak, naučte se, že je pro vás bezpečné být milováni a milovat. Nikdo vám nechce ublížit, jen někteří lidé se k vám bojí blíže přiblížit, právě z obav z vaší jedovatosti, buďte láskyplní a snažte se projevovat více něhy a pochopení. Snažte se více v lidech okolo sebe, vidět zrcadlo, tedy sami sebe. 

STŘELEC
jako Amor, střílejte okolo sebe šípy lásky. Poznávejte lidi a mluvte i s těmi, kteří se s vámi mluvit stydí. Mějte na paměti, že nesete velkou sílu a s tou je potřeba laskavě zacházet, snažte se lidi v lásce na cestě doprovázet a k jejich síle je přivádět. Nesnažte se nikomu lhát, ani nikoho podvádět, protože pokud to uděláte, budete svou sílu ztráce a budete se oslabovat, snažte se pravdu na svých cestách životem za všech okolností oslavovat!

KOZOROH 
nenechte si nic namluvit a věřte sami sobě, věřte tomu, co nosíte v sobě. Nenechte se lidmi okolo sebe příliš ovlivňovat, nenechte si lidmi kolem sebe do života víc, než je nutné, zasahovat. Máte nyní tendenci sami sebe odsouvat a názory jiných nad ty své, vyzdvihovat. Dovolte si být ve spojení sami se sebou a se svou silou. Se svou intuicí, ta nejlépe vás povede a z cesty vás nesvede. Ne všichni lidé, kteří vám do života zasahují, jsou opravdoví přátelé.

VODNÁŘ
máte před sebou mnohé výzvy a je potřeba také zhojit staré jizvy, které vaši čistotu ducha hyzdí. Je potřeba projít odpuštěním a nechat minulost za sebou a vnímat, jak krásné je, srdce otevřené mít, jak krásné je se srdcem otevřeným žít a všechny pocity křivdy, žárlivosti i závisti propustit. Milujte sebe, nezlobte se na sebe, mějte srdce otevřené. Každá boře se přežene a vše bude opět plné slunce a radosti, jen je potřeba propustit staré křivdy a pocity nespravedlnosti.

RYBY
proplouváte snadno a rychle, ale nevidíte, že plavete jen v akváriu ve tvaru krychle. Je potřeba otevřít oči a dovolit si své sny si snít, takové, které vám pomohou se do oceánu ponořit a všechny krásy světa zřít. Měli byste vyplout ze své pohodlnosti a ze svých jistot, které si tolik hýčkáte, protože pokud budete riskovat, více získáte. Mějte větší rozhled a hlubší do nitra pohled. Hledejte svůj svět a dovolte si ve své velkoleposti o své velikosti přemýšlet.

Reklama