ann.jpg
Foto: Shutterstock

BERAN 
beran.gifNestrachujte se o sebe, vnímejte kolik požehnání máte okolo sebe, pokud máte starost a bolesti, obraťte se na přátele. Lidé okolo vás, rádi vás podpoří a zažehnou plamen naděje, nic zlého se vám neděje. Vše, co se děje nyní, se děje jen a jen pro vaše uvědomění. Nikdo proti vám nestojí, jste to jen vy sami. Dopřejte sami sobě více podpory. Jste bytosti toužící po lásce, tak ji dejte sami sobě. Dovolte si mít srdce otevřené.
Foto: Shutterstock

BÝK
byk.gifNedovole nikomu, aby vaše hranice překračoval, nedovolte nikomu, aby více než je pro vás dobré, kdokoliv do vašeho života zasahoval. Vy sami určujete, co potřebujete, co chcete, co nechcete. Vy sami si ujasněte, kam svoji energii věnujete. Často svou energií plýtváte a poté bědujete. Jste tu zrozeni sami pro sebe v první řadě, proto nejvíce světu prospíváte, když sami o sebe pečujete. Proto péči o sebe nezanedbávejte.
Foto: Shutterstock

BLÍŽENCI
blizenci.gifZastavte se na chvíli, neboť nelze se nikdy dostat k vysněnému cíli. V životě cíl neexistuje, cíl je cesta a záleží na každém člověku, jak svoji cestu ke konci prožije. Zastavte se a radujte se z přítomného okamžiku, z toho, že můžete se radovat na světě a snažte se vnímat, co se děje na celé této planetě. Všichni lidé procházejí transformací a pokud člověk běží, život sám ho nazpět navrací, pokud tvář od důležitých věcí odvrací.
Foto: Shutterstock

RAK
rak.gifMějte mysl i oči otevřené a vnímejte všechna požehnání okolo sebe, protože často zapomínáte vnímat krásu slunce a nebe. Jste zaměřeni na hmotu, na práci, na lidi okolo sebe, věnujte více pozornosti přírodě, vodě. Objímejte stromy a nezapomínejte zkoumat, jak květy voní. Člověk neustále za penězi se honí, neustále tlačíte na sebe, na své výkony a zapomínáte na růží plné záhony. Dělejte si více radosti a nedělejte si zbytečné s ničím starosti.
Foto: Shutterstock

LEV
lev.gifHledejte radost v každém okamžiku a soustřeďte se na sebe, na své tělo, na své potřeby, na své malé radosti, neboť utíkají vám pod tíhou starostí všechny ty malé a krásné radosti. Nezapomínejte na to, jak je důležité dávat lásku sami sobě a dostatek pozornosti, něhy, lásky. Život není jen o penězích, o práci a o starosti, život je plný malých všedních, krásných dokonalostí. Nemějte neustále mysl zaslepenou hmotou, tak jen setkáte se s prázdnotou. 
Foto: Shutterstock

PANNA 
panna.gifPřestaňte koruny počítat, přestaňte sami sobě i lidem okolo sebe cokoliv vyčítat bavte se, radujte se, veselte se. Užívejte si po období beze světla každý den, kdy je možné se radovat, snažte se více, než jen pracovat. Život si zaslouží být milován, uctíván a prožíván. Vnímejte sílu brzkých rán, sílu každého okamžiku a dovolte si změnit několik svých špatných návyků a zlozvyků. Měňte sebe, tím změníte celý svět. Teď hned se pokuste sami sobě prospět.
Foto: Shutterstock

VÁHY
vaha.gifPřestaňte sami sobě lhát a nalhávat, přestaňte hry, které již dávno ztratily smysl, rozehrávat. Mějte rádi sebe vždy na prvním místě a dovolte si v pravdě žít, už nemá smysl přesvědčovat sami sebe, že něco, co se změnit nedá, dá se změnit. Snažte se co nejvíce sami sebe ocenit. Tím, že budete v lásce a v pravdě žít, můžete celý svět zachránit a mnoho lidí svou pravdou od pádu uchránit. Pokud chcete někoho posuzovat, vždy se zastavte a začněte sami u sebe a tvář sami sobě nastavte.
Foto: Shutterstock

ŠTÍR
stir.gifZačíná období naděje a radosti, nedělejte si s ničím starosti. Jen se otevřete své vnitřní moudrosti. Hledejte každý den požehnání a snažte se ocenit všechny a všechno, přestaňte druhé soudit, pomlouvat, nebo hanit. Raději buďte poctiví a uctiví a začněte lidi okolo sebe svými slovy, názory a dlaněmi hladit. Nebuďte jízliví a nepříjemní jako kousnutí hadí. Snažte se laskaví být a tím život i svět v lepší proměnit. Život vás odmění.
Foto: Shutterstock

STŘELEC
strelec.gifDovolte si více odpočívat, dovolte si zahálet a dovolte si klid. Potřebujete se na chvíli zastavit a tvář ke slunci nastavit. Potřebujete radost, lásku i vnitřní klid. Zkuste se někdy před spaním, nebo před jídlem pomodlit. Udělejte něco nového, jiného sami pro sebe, soustřeďte všechnu pozornost na sebe, na krásné, jednoduché okamžiky života, dovolte si klid a radosti a nepřidělávejte sami sobě zbytečné starosti. Odpusťte si své neřesti. 
Foto: Shutterstock

KOZOROH
kozoroh.gifNesnažte se řídit celý svět, nechte vše plynout, vše se stane tak, jak stát se má, nemusíte na vše dohlížet. Nechte lidi okolo sebe,aby sami zvolili si svůj směr. Dopřejte si více klidu, radosti, her. Nedovolte nikomu, ani sami sobě cokoliv přikazovat. Život žijte v radosti, v moudrosti, v laskavosti a dovolte si více neřestí. Uvolněte se a přestaňte moralizovat, každý extrém je špatný a vy přestaňte na druhé prstem ukazovat. Každý má právo žít, tak jak sám bude si to přát, jak bude to chtít.
Foto: Shutterstock

VODNÁŘ 
vodnar.gifPonořte se do hlubin oceánu své duše a nechte vynořit vše, co je vynořit potřeba. Dopřejte si laskavou terapii a přijde úleva. Člověk je plný moudrosti, ale umí v sobě potlačit také mnoho závisti, vzteku i zlosti. Kde jsou potlačené emoce, přicházejí nemoci. Proto oddejte se změnám, proměnám a mějte srdce i oči otevřené, dovolte bouři nad oceánem ať se přežene. Bouře vyčistí vzduch a vy můžete uzavřít kruh. Buďte uvnitř sebe, v hlubinách své duše, dobrodruh.
Foto: Shutterstock

RYBY 
ryby.gifKomunikujte, radujte se a štědře sdílejte. Čím více budete dávat, tím více budete dostávat. Je důležité vnímat, že každé probuzení je zázrak. Že každý den je příležitostí k radosti, k zázrakům a k vděčnosti. Dovolte si být ve spojení s všedností. Každodennosti jsou plné požehnání a tlukot vašeho srdce, nádech i výdech, to je to, co vás propojuje se životem. Vnímejte více své tělo, pečujte o sebe a nedovolte nikomu, aby vás okrádal o čas, který sami pro sebe potřebujete. 
Foto: Shutterstock

ZDROJ: autorský text vědmy Lucie Biedermann Doležalové

Reklama