image.pngFoto: Shutterstock

beran.gifBERAN
uvolněte se a užívejte si nyní, všechny okamžiky spojené s Vánoci a s rodinou, nestresujte se, protože stres a shon si můžete vytvořit jen vy sami. Zastavte se a uvědomte si, že není nic důležitějšího, než to, že vy a vaši blízcí jste pořád tady a že můžete Vánoce trávit všichni společně a dohromady. Nepřipusťte žádné výčitky, ani dohady a hledejte u druhých jejich ctnosti, jejich poklady. 
Foto: Shutterstock

byk.gifBÝK
oddejte se radosti a nedělejte si s ničím a s nikým starosti. Vše má svůj vlastní běh a řád a stane se vždy jen to, co opravdu má se stát. Nebojte se ničeho, strach maluje vše na černo. Láska a víra v ní, vždy vše v dobré obrátí. Je důležité, aby se klid a mír do vaší duše i těla navrátil. Emoce, s jakými budete vstupovat do nového roku, vás budou doprovázet celým rokem. Proto otevřete se lásce a skočte do nového roku skokem.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBLÍŽENCI 
uvolněte se a dopřejte si co nejvíce péče a lásky, uvolněte se a poděkujte si za vše dobré, co jste nechali za sebou v tomto roce. Je důležité si poděkovat, ohlédnout se zpět a vidět vše dobré za sebou, nehledat na sobě chyby, naopak. Je tu čas, kdy je potřeba si poděkovat a začít ještě více vnímat sebe a sebe více hýčkat a milovat, více se rozmazlovat. To, co si nedáte vy sami, těžko dá vám někdo jiný. Už žádné výčitky, ani pocity viny.
Foto: Shutterstock

rak.gifRAK
mějte radost ze života, mějte radost z toho, že vás nic nebolí, že máte co jíst, kde spát, že máte koho milovat. Láska je to nejdůležitější, a pokud někdo miluje vás a pokud vy sami můžete mít srdce otevřené a milovat, pak máte vše, vše, co jen můžete a budete doopravdy potřebovat. Láskou, kterou okolo sebe rozdáváte, dobro tohoto světa zaséváte. 
Foto: Shutterstock

lev.gifLEV
máte obrovskou moc a sílu a je potřeba si ji neustále uvědomovat, snažit se ji do lásky transformovat a tak lepší svět okolo sebe formovat. Nemá smysl s lidmi, kteří nechtějí slyšet, debatovat. Je důležité jít a aktivně lepší svět spoluvytvářet a tvořit, lidem se srdcem otevřeným se dvořit a ne se proto, abyste se komukoliv zalíbili, pitvořit. Mějte svoji hrdost lví, a nenechte se ošálit lidmi, kteří to, že ví nejlépe co je pro vás dobré, si myslí. Mějte pro vše vždy dobré úmysly.
Foto: Shutterstock

panna.gifPANNA 
vaše krása, krása vaší duše, vaše přednosti jsou opravdovou vzácností. Soustřeďte se na lásku, na své ctnosti. Mějte srdce otevřené a nedovolte nikomu, aby vám bral vaše ideály a ničil vaše sny. Vy sami rozhodujete, vy sami tvoříte a je jen a jen na vás, čemu dáte svoji energii a čemu uvěříte. Svým srdcem otevřeným, lepší svět tvoříte. Tak se nenechte zastavit strachem, který se okolo vás objevuje, láska vše v dobré promění a transformuje. 
Foto: Shutterstock

vaha.gifVÁHY
oddejte se vánočnímu času, nedělejte si starosti a nenakládejte na sebe zbytečně další a další povinnosti. Toto je a má být čas radosti, klidu a zastavení. Toto není vašich schopností představení. Láska, kterou dáte, kterou projevíte, tím lidi okolo sebe nejvíce obohatíte. Radujte se z maličkostí, jako malé dítě. O čem sníte? Zamyslete se nad svými sny, nad svými radostmi a nedělejte si zbytečné starosti. Otevřete své srdce a tím se otevřete opravdové vyšší moudrosti.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠTÍR
máte jedinečnou možnost nyní, otevřít své srdce a vše v dobré obrátit a vše v dobré změnit. Snažte se především sami pro sebe, ale zůstávejte ohleduplní, není potřeba zraňovat lidi okolo sebe jen proto, že chcete a potřebujete svůj názor prosazovat. Láska je lékem, láska je řešení, a vy potřebujete dát sami sobě více péče, lásky i pochopení. Zanechte všech soudů a hodnocení, raději se soustřeďte na sebe, na lásku a na rodinu a přátele.
Foto: Shutterstock

strelec.gifSTŘELEC
dokonalost neexistuje a čím více po ní budete toužit, čím více se o ni budete snažit, tím více zklamaní budete. Dokonalost neexistuje. Tak se raději z maličkostí a nedokonalostí života radujte. Udržujte staré tradice při životě. Mějte srdce otevřené všem a všemu a uctěte dobrými slovy svoji rodinu. Nesnažte se vše dokonale vyřešit za každou cenu. Někdy je potřeba nechat věci jen tak plynout, jen tak být a důvěřovat životu, že život sám, dokáže vše nejlépe naplánovat a vyřešit.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKOZOROH
mějte srdce otevřené a nehodnoťte, nesuďte a na nikoho se nezlobte. Odpouštějte a radujte se z toho, že odpouštět můžete. Láska, kterou dáte lidem okolo sebe, takovou láskou nejvíce obohatíte především sami sebe. Máte nad sebou andělů plné nebe, žádejte pomoc pro sebe. Vše dobré je na cestě k vám, tak vše vítejte, vděčnost, kterou projevíte. Vděčnost je zázračná a přinese vám do života více dobrého, více lásky i hojnosti. Tak se plně oddejte této krásné a vznešené vděčnosti.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVODNÁŘ 
všechny krásy světa jsou ukryty ve vašem srdci, které bije láskou pro život. Snažte se aby kolem vás bylo více nežli uklizeno, živo. To je život. Děláte si zbytečné starosti s tím, na čem příliš nezáleží, raději se zastavte a uvědomte si vše, co máte a co vám bylo bohem dáno. O to tady běží. Čas utíká a vy jste se naučili pořád někam pospíchat. Je důležité se zastavit a uvědomit si, co je opravdu, ale opravdu důležité. Není to uklizený dům či byt, jsou to chvíle s láskou a se srdcem otevřeným chvíle s blízkými prožité.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRYBY 
laskavost, jemnost, láska a cit, to byste měli sami sobě pod stromeček položit. Všechny strachy a bolesti minulosti odevzdat do náruče andělů a do svých vlastních snů se zasnít, do hloubky své duše se ponořit. Nehledejte dárky, nehledejte hmotné věci, raději projevujte sami sobě více lásky, radosti a jemnosti. Život je a má být o lásce a laskavosti. Pokud po něčem opravdu toužíte, pak si to dopřejte, ale nezapomínejte, že život je o tom co sami sobě dopřejete.
Foto: Shutterstock

Reklama