Posluchačka Malinke-kote patří do nejmladší generace romantiků. Její nominace na nej českou písničku tedy zní: Mandrage - Anděl!

Poslechněte si, jak dovedou být romantičtí kluci z kapely Mandrage. Na rádiu ŽENA-IN.cz volíme nej českou písničku...


Přeji všem pěkný den,

dneska krásné téma, ale opravdu je těžké vybrat jen jednu jedinou písničku. Tak jsem pátrala až do pátrala písničku od Mandrage. Proč jsem si vybrala právě tuhle? Sama pořádně nevím, bylo to opravdu těžké, ale tahle je pro mě jedna z těch jejich nejlepších písniček a hlavně tahle kapela mě vždy dá do pohybu při poslouchání jakékoliv jejich písniček. A tuhle kapelu jsem si vybrala právě proto, že je to jedna z mála na kterou se teď v létě těším, kterou zase uvidím naživo. Naživo je to opravdu něco jiného a skvělý pocit :-)Jen se omlouvám že to není oficiální videoklip ale na tuhle písničku oficiální videoklip nemají.

Malinke-kote

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama