Herečka Aňa Geislerová (31), považovaná za největší ženský talent současného českého filmu, v pátek před půlnocí porodila dceru Stellu. Podle tiskové mluvčí Pavlíny Fechterové jsou jak maminka, tak novorozené miminko zdravé. Přestože herečka má s manželem Zdeňkem Janáčkem již téměř tříletého syna Bruna, nehodlá se v žádném případě zavřít s dětmi doma.

Aňa Geislerová ještě nedávno okouzlovala svým půvabem návštěvníky karlovarského filmového festivalu a 6. září ji čeká premiéra napjatě očekávaného filmu Jana Hřebejka Medvídek, kvůli kterému byla ve Varech především. Herečka snášela své těhotenství velmi dobře. „Jen by to mohlo být kratší," svěřila se pouze.

Když se jí narodil první syn Bruno, vrátila se do práce téměř okamžitě a již dva měsíce po porodu točila nový film. Jako dvojnásobnou matku ji nyní čeká poněkud komplikovanější situace, ale přesto doufá, že s pomocí blízkých vše zvládne i bez chůvy, tak jako dosud.

Rodinu bych nikdy své práci neobětovala a jsem moc ráda, že mě zatím nikdo před takové rozhodnutí nepostavil," řekla před časem Korzu. Nyní to tedy platí dvojnásob.

Jak se na rychlé návraty do práce díváte vy, ženy-in? Jste pro klasickou rodičovskou dovolenou?

Zdroj: Korzo

Reklama