Chvíle plné hrůzy a děsu si prožila soulová zpěvačka Amy Winehouseová (24). Tvrdí totiž, že v jejím bytě řádí poltergeist, který ji chce svými děsivými kousky násilím vypudit z jejího domova. Došlo to dokonce tak daleko, že z bytu musela uprostřed noci utéct, aby si zachránila holý život i rozum.

Šokovaná Amy prozradila britskému deníku Daily Star, že útoky ducha, kterého pojmenovala Henry, snáší již od samého nastěhování do historické budovy. Dokonce je přesvědčena, že ví, kdo duch je.

„Henry je dítě, které bylo zavražděno v dětském pokojíčku, který raději nepoužívám. Vždycky jsem v něm totiž cítila přítomnost zla, až se mi z toho ježily chlupy hrůzou," uvedla zpěvačka s tím, že se její domněnky potvrdily záhy poté, kdy ji poltergeist začal obtěžovat shazováním předmětů, závany vzduchu a dokonce i pokusy o fyzické ublížení.

„Nevstoupím do svého bytu, dokud ho exorcisté nevymítí, protože začal být nebezpečný. Dřív shodil třeba jen talíř, ale jeho útoky se postupem času stupňují," vysvětlila Amy, která se přechodně nastěhovala do nedalekého hotelu Chelsea Harbour.

Reklama