Valentýn a vůně AMOR AMOR k sobě neoddělitelně patří! Chcete tuto krásnou vůni vyhrát a získat tak úžasný valentýnský dáreček? Pak čtěte víc! Nechte se unášet láskou, vášní a touhou!

 

 

Vášnivě červená

Láska od Cacharel je provolávána nahlas a je optimistickou záležitostí. Je to vítězství, party. Je to také květina a barva. Červená růže vášně.

 

Červená! Rudý oheň, červená krev, zářivá červená, červené rty. Protože červená je pro mladé manifestem, vřelostí a pohybem. Protože červená je živá, impulsivní a plná radosti. Protože je to barva, která hýbe světem.

 

Někdy se tato láska stává jednou velkou událostí v životě. Někdy je to nádherný zážitek jediné noci.

 

Každý okamžik vždy zakončuje pocitem, že způsob života je lepší, život je plnější s ní než bez ní. Protože pravda nemůže být více důležitá než vzrušující zážitek lásky….

 

Amor Amor je pro daný okamžik…

 

Vůně

Čich hraje hlavní roli v zamilovanosti. Čichem rozeznáte milovanou osobu i se zavřenýma očima. Vůně vás zaujme beze slov.

 

Nemůžete odolat. Amor Amor je výzva, touha, vzrušení. Vůně, která jiskří a oslňuje.

 

Ovocná květinová vůně, která 100% zaujme již od prvního okamžiku: „Je to teď, nebo nikdy, láska nepočká“. Každá složka je neustále rozpoznatelná, neustále žádoucí. Platí to i pro musk, santalové dřevo nebo šedou ambru.

 

Také nóty hlavy, tak pomíjivé, procítíte až do konce. Citrusový segment – růžový grapefruit, krvavý pomeranč, jemná mandarinka – křehký černý rybíz a hrstka květních lístků.

 

A co ještě ? Ani nóty srdce nezůstávají pozadu. Také květinové a ovocné, zpočátku ucítíte vzácný jasmín, nazývaný „melami“, a meruňku, která svěže kontrastuje s jemnou symbolickou rudou růží, zároveň svůdně vábivou a smyslnou.

 

 

 

Nádech jemné vanilky, a není více co říci. To je elixír lásky, nápoj čistého potěšení.

Esence vášnivé a hladové touhy.

 

Amor Amor je neodolatelný….

 

Růžový grapefruit, sladká mandarinka, červený pomeranč, květina melami, jasmín, lilie, bílé pižmo (musk), cedrové dřevo, santalové dřevo, tonka boby, vanilka, ambra

 

Soutěžíme o tento krásný parfém! Chcete jej vyhrát??? Soutěžit můžete zde