le1.jpg

Stylový, designový kousek, to je prostorná americká lednice Hisense RQ760N4AFF, kterou jsme měli možnost vyzkoušet. Oslní vás svým prostorem, smyslem pro detail a krásným vzhledem. V černé barvě se hodí takřka do každého interiéru a moderní styl vás dostane. Už jen když se na ní díváte, máte z ní radost a což teprve, když prozkoumáte vnitřní prostor, jako jsme to udělali my.

Tato americká lednice potřebuje prostor, je nepřehlédnutelná. Celkový objem chladící části je 352 l a mrazák pojme 233 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Mrazák vás určitě potěší svým beznámrazovým systémem No Frost, který vás nadobro zbaví nutnosti ručního odmrazování. Na odmrazování už nemusíte nikdy myslet, chytrý systém to udělá z vás, vaše lednice se v mrazící části nikdy nenamrazí.

le2.jpg

Lednice je vybavena integrovanou rukojetí, která podporuje celkový koncept hladkých linií. Vše je naprosto jednoduché - intuitivní ovládání pomocí LED displeje umožní rychlé nastavení požadovaných vlastností ledničky. Když otevřete dveře, musíme pochválit vnitřní LED osvětlení. V prostoru zajistí skvělou orientaci.

My Fresh Choice, to je funkce, která vás dostane. Výhodou testované americké lednice Hisense je zóna, která se kdykoli přizpůsobí vašim potřebám, tuto skvělou vychytávku najdete v pravých dolních dveřích chladničky. Je to super - volitelný prostor My Fresh Choice umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 5 °C až do -20 °C. To je velmi praktické. Přizpůsobíte si tak lednici podle potřeby, co zrovna potřebujete uskladnit. Takto široké teplotní rozmezí zajišťuje skvělou flexibilitu v možnosti výběru potravin a nápojů, které budete moci uskladnit.

le3.jpg

Pro možnost rychlého chlazení nebo mrazení je tady Funkce Super Cool. Zchladí čerstvě přidané potraviny při snížené teplotě, díky čemuž si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Je to ideální řešení pro prudké ochlazení potravin po velkých nákupech. Obdobně funguje i funkce pro rychlé zmrazení nově uložených potravin (Super Freeze).

Co určitě oceníte, je výrobník a dávkovač ledu. Najdete ho uvnitř lednice a je to super pro využití v horkých dnech, kdy je ledu větší spotřeba. Díky dávkovači zabudovaném ve dveřích jej budete mít vždy po ruce ve formě kostek nebo nadrcený. Navíc vypadá velmi elegantně. Máte chuď na ledovou vodu? Ze zásobníku si můžete „načepovat“ kromě ledu také vychlazenou vodu.

le4.jpg

Velkým benefitem této testované chladničky je vysoce účinný invertorový kompresor. Ten detekuje podmínky uvnitř spotřebiče a podle toho upraví chladicí výkon tak, aby teplota zůstala stabilní. Zabrání tím jejímu kolísání, které by vedlo ke znehodnocení potravin. S tímto moderním kompresorem pracuje chladnička vždy úsporně a v naprosté tichosti. U americká lednice Hisense RQ760N4AFF máte záruku na invertorový kompresor 10 let.

Jak se vám tato americká lednice od Hisense líbí? Nám moc! Zejména v této černé barvě. Je sice dražší, ale odpovídá kvalitě a typu spotřebiče.

620cc4bc6ee81obrazek.jpg

Více najdete na stránce Heuréka nebo na Hisense.cz

Naše články:

620cc5298f857obrazek.jpg