Populární americká společnost SKECHERS vstupuje nově na český trh, kde ve čtvrtek 9. dubna 2015 otevírá svoji první prodejnu v obchodním centru Atrium Flora v Praze. Historie značky se píše teprve 23 let, ale již nyní vyváží svou unikátní značkovou obuv do všech šesti kontinentů světa a patří mezi světovou špičku v počtu vyrobených párů pohodlné značkové obuvi do města. Produkty nabízí nejen pro celou rodinu, ale i pro vrcholové sportovce. Značku podpoří pro rok 2015 i světové proslulý bubeník Ringo Starr, mladá zpěvačka Demi Lovato a americká modelka Kelly Brook.

SKECHERS nabízí pohodlnou a kvalitní obuv pro celou rodinu v různých liniích a modelech. Je oblíbená pro svoji rozmanitost stylů v dámské, pánské a dětské sportovní obuvi a městské pohodlné obuvi – je to značka pro všechny. Z původních pár typů dnes nabízí množství modelů v různých liniích a stylech. Zákazníci si nyní mohou koupit SKECHERS – od pohodlných bot do města přes lehkou obuv do přírody, sandály, plátěnky, mokasíny, tenisky a sneakers až po pracovní a terénní obuv. Pro děti pak nabízí modely s motivy animovaných hrdinů nebo parádní blyštivé kotníčkové tenisky. Vše postaveno na stylu, komfortu a kvalitě.

Skechers

V průběhu let oblíbenost značky SKECHERS natolik vzrostla, že společnost rozšířila svoji nabídku o řadu SKECHERS Performance, která je zaměřena na funkční obuv pro sportovce. V jejím portfoliu najdete linie, které odpovídají specifickým potřebám sportovců a nadšenců napříč různými sportovními aktivitami.

Skechers

  • GOrun – Linie, která získala řadu ocenění za inovaci a design zaměřený na rychlost. Díky použitým technologiím nadchla špičkové sportovce, zejména maratonského běžce Meba Keflezighi, který řadu vylepšil o své odborné znalosti a také v obuvi této značky prolomil svůj osobní rekord.
  • GOwalk – Uvolněnější stylová linie, na jejímž základě je postavený komfort vycházkových bot SKECHERS on-the GO.

Skechers

Značka SKECHERS ovšem nabízí mnohem víc. Celá řada modelů je opatřena patentovanou paměťovou pěnou „MEMORY FOAM“ nebo zabezpečuje ještě větší úroveň pohodlí díky prostornějšímu střihu „RELAXED FIT“.

Reklama