pena-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Partnerka Američana trpícího poruchami erekce zavedla do penisu postiženého v rámci milostné předehry větší množství montážní pěny. Dle jejich slov si zvykli pravidelně zavádět do jeho močové trubice nejrůznější předměty, aby byl jeho penis při hrátkách tvrdší. Vše se ale tentokrát událo podle svědectví ženy jako nehoda. Původním záměrem bylo zavést a použít jen kovovou hubici od montážní pěny, avšak během styku ji žena neúmyslně použila a vstříkla tak do mužova těla velké množství tohoto materiálu.

ustroji-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Urologové, kteří incident podrobně popsali, uvedli, že muž čekal tři týdny, než vyhledal lékařskou pomoc. Na ošetření šel až poté, co zjistil, že ho to stále bolí a hůře se mu močí. Skeny odhalily různé masy ztvrdlé pěny, přičemž některé měřily téměř 11 cm. Zdravotnickému personálu se během operace podařilo vytáhnout pěnu z mužova močového měchýře, ale masy umístěné v jeho penisu se ukázaly jako problematičtější.

Pomocí specializovaných nástrojů se lékaři pokusili chytit pěnu a vytáhnout ji otvorem v penisu, ale to se ukázalo jako nemožné. Pětačtyřicetiletý pacient „získal“ nový otvor mezi šourkem a řitním otvorem, aby mohl močit. Po operaci mu byly zavedeny tři hadičky, které pomáhají s vyprazdňováním a odstraněním přebytečné tekutinu z procedury. Po zotavení se z nejhoršího čeká muže také psychiatrická léčba, ovšem dle lékařů je také více než pravděpodobné, že svůj penis běžným způsobem již nebude moci nikdy používat.

Zdroj: Dailymail UK

Reklama