profimedia-0801795092.jpg
Foto: Profimedia

George Clooney s manželkou Amal ve čtvrtek vyrazili na předávání cen DVF 2023. Britsko-libanonská právnička na sobě měla světle meruňkové šaty na ramínka s tylovým překrytím a jemnými krajkovými detaily. Tento model pochází z vintage kolekce značky Dior. George si oblékl černý oblek se zapínáním na knoflíky a pod něj černou košili.

Ceny DVF, které se konají během 80. Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, zahájila před lety návrhářka Diane von Furstenberg a The Diller-von Furstenberg Family Foundation na podporu globálních ženských vůdců, zejména těch, které se snaží zlepšit životy jiných žen.

FotoJetsf-2-.jpg
Foto: Profimedia

Amal Clooney byla letos jednou z pěti oceněných a převzala cenu za prestižní výsledky v boji za porušování lidských práv, včetně obětí válečných zločinů a genderově podmíněného násilí, a také za svou práci s programem Clooney Foundation for Justice Waging Justice for Women.

Amal a George Clooney dorazili do Benátek už v úterý. Po příletu byla Amal vyfotografována v Benátkách v černobílých šatech s květinovým vzorem. Podívat  se na ně můžete zde.

 
Zdroje: Profimedia, W Magazine

Reklama