amal.jpg

Foto: Profimedia

Ve středu 7. září se libanonsko-britská právnička v oblasti lidských práv dostavila na červený koberec slavnostní premiéry filmu Vstupenka do ráje (Ticket To Paradise), která se konala v Londýně. Ve filmu si hlavní roli zahrál její manžel George Clooney po boku Julie Roberts.

Šaty, které měla Amal na sobě, připomínaly kouzlo starého Hollywoodu. Mátově zelená róba pochází z kolekce Johna Galliana jaro/léto 2001 a je po celém obvodu zdobena jemnými korálky. Na nohy obula béžové lodičky a do ruky vzala zlaté psaníčko. Nakonec celý outfit doplnila šperky z bílého zlata poseté diamanty od značky Cartier.

Amal byla na premiéře za hvězdu a hlavní hvězda filmu Julia Roberts vedle ní bohužel vypadala spíše jako šedá myška. Na druhou stranu měl její outfit skrytou a velmi důležitou symboliku. Oblékla černé šaty Alexander McQueen s vyšitými slovy „láska“, „naděje“ a „miláček“. Obsahovaly také iniciály jejích dětí a roky jejich narození, její a manželovy iniciály JR+HM a rok, kdy se vzali. Roberts a její manžel, kameraman Daniel Moder, se seznámili v roce 2000 a vzali se v roce 2002. Mají spolu tři děti – dvojčata Hazel a Phinnaeus a Henryho.

profimedia-0720473370.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: FoxNews, The Zoe Report

Reklama