Facebook

Na Facebooku můžete začít sledovat příspěvky, které se hromadí ve skupině pro monitorig zpravodajství o vývoji koronaviru v ČR COVID-19 - koronavir ČR/CZ. Najdete zde příspěvky nakažených lidí, těch, kteří jsou v karanténě, ale i informace o to tom, kolik je nakažených v různých krajích. Kromě toho zajímavé odkazy třeba na články, jak si ušít roušku, nebo se můžete začíst do vláken diskuzí.

5e70ad26f18aa44.png

Mobilní info karta

Jestliže máte Iphone, lze si přes QR kód zdarma objednat službu Mobilní info krata. Ta se vám stáhne do Apple Wallet, a od té doby budete pravidelně dostávat relevantní informace týkajících se koronaviru. Stejně tak se můžete koukat do Wallet na černou kartu, kde je každý den aktuální stav. Kromě špatných informací se dozvíte i ty dobré, třeba počet vyléčených. V tomto případě jde o rychlost.

IMG-0594.png

Aplikace

Aplikace Healthlynked Covid-19 Tracker je mezinárodní a informace v ní jsou tedy z celého světa. Stejně jako u předchozí možnosti si můžete zapnout upozornění. Na hlavní straně vidíte v číslech přehled infikovaných, uzdravených a mrtvých. Informace jsou přímo od WHO. Dále pak najdete v aplikaci mapy šíření nákazy a souhrn aktuálních článků týkajících se tohoto celosvětového problému.

IMG-0595.png

Reklama