Innsbruck

Jeden z nejkrásnějších lázeňských resortů 5* hotelový komplex Schwarz se nachází ve slunné oblasti Mieming ve výčce 900 m nad mořem uprostřed malebných alpských hor. Je pouhých 35 minut jízdy od Innsbrucku. Jeho příběh se začal psát se založením Schwarzova panství v roce 1694. Když ho před několika desetiletími koupila rodina Pirktlových, rozhodli se zachovat původní název Schwarz. Franz Josef a Katarina Pirktlovi jsou dnes již třetí generací, která zde hýčká své hosty. Vizi tradičního rodinného pohostinství, kterou se snažili naplnit již jejich prarodiče, se rozhodli v roce 1980 rozšířit o širokou nabídku lázeňských služeb. Za úspěšný projekt wellness a spa získali již řadu ocenění.

Innsbruck

Mezi největší trumfy hotelu patří pozoruhodné přírodní scenerie. Přilehlé pozemky s rozlohou 32 000 m ² byly už dvakrát zvoleny za „nejkrásnější hotelové zahrady Tyrolska“ a v roce 2007 získaly prestižní cenu „Rajská zahrada Rakouska.“ Jedním z nejúžasnějších zážitků jsou celoroční koupele ve vyhřívaných venkovních bazénech. Můžete vyzkoušet novou značkovou outdoorovou saunu „Feueberg „ s bylinkovou párou „Kräuterstadl“, zapotit se v tyrolské potírně - nebo se ponořit do slané vody se zklidňujícími účinky v Solném Domu. Kromě saunové oázy si můžete vybrat z dalších venkovních spa zařízení včetně Jäger sauny, jeskyně, vodopádu, „horké jámy“ a masážní stezky. V letních slunných měsících pak svádějí k odpočinku a lenošení pohodlná lehátka na romantickém břehu jezera o rozloze 1300 m ², které slouží jako přírodní koupaliště.

Innsbruck

Na ploše 4000 m ² nabízí tento jedinečný lázeňský komplex nespočet možností pro relaxaci a příjemný odpočinek počínaje perfektním harmonickým zázemím, přes pohybové aktivity až po kosmetické procedury špičkové kvality. Luxusní spa doplňuje překrásný komplex sedmi vyhřívaných bazénů Schwarz Water World. Tento pohádkový vodní svět je v provozu celoročně. K dispozici je čtrnáct masážních salonů a devět salonů krásy, kde si můžete v intimním prostředí vychutnat procedury s relaxačními a revitalizačními účinky.
Ať už si vyberete klasickou masáž celého těla, masáž Shiatsu, Reiki nebo se raději necháte přenést do exotických dálek na vlně exotické masáže Pantai Luar nebo Lomi Lomi Nui, všechny jsou zárukou blahodárných účinků pro tělo i duši. Velké oblibě se těší procedura Alpine Spa Formula, při které se používají výhradně přírodní produkty vyrobené z vybraných alpských bylin.

Innsbruck

Pokud se potřebujete rychle dostat do kondice, rozhodně si nenechte ujít návštěvu nově zřízeného fitness centra, kde si můžete zacvičit na značkových strojích po vedením profesionálních instruktorů a přitom se kochat panoramatickým výhledem do malebné přírody. V okolní krajině si přijdou na své milovníci horské turistiky nebo dokonce horolezectví, vyznavači nordik walkingu i cyklistiky. Nebo snad dáte přednost tenisu na některém z hotelových kurtů?

Innsbruck

InnsbruckV zimní sezoně je k dispozici skibus, který vás zaveze do lyžařského areálu VIP ski safari v oblasti Hochoetz a na sjezdovky v dalších lyžařských střediscích, za všechny jmenujme např. Ischgl, Seefeld, Sölden, Axamer Lizum, Arlberg. Můžete se rozhodnout i pro zimní turistiku nebo výlet na běžkách zasněženou krajinou. Třešinkou na dortu pak pro vás může být výlet na běžkách nebo na sněžnicích s profesionálním průvodcem Markusem. Dobře postaráno je i o malé lyžaře včetně možnosti zapůjčení vybavení a přepravy skibusem na sjezdovky. Nechybí ani možnost prověřit si nově získané sportovní dovednosti v rámci závěrečných lyžařských závodů. Pro nejmenší je k dispozici zábavný program v dětském klubu Hoppl Poppl, zatímco rodiče mohou v klidu sjíždět svahy.

A důležitá informace na závěr: v Alpském resortu Schwarz můžete v rámci dovolené podstoupit také zkrášlovací zákrok na přilehlé privátní klinice „Privatklinikum auf dem Sonnenplateau“ v čele s MUDr. Kurtem Öhlerem, renomovaným specialistou v oboru estetické a plastické chirurgie. Klinika je plně uzpůsobena pro operační zákroky, k dispozici jsou i apartmány, kde se pacientům dostane bezchybné pooperační péče v uvolněné atmosféře.

Innsbruck

Informace: Alpenresort Schwarz, tel. +43-5264-5212-0, hotel@schwarz.at, www.schwarz.at

Reklama