Společnost Alpro® soya - výrobce sójových nápojů a dezertů, zahájila spolupráci se světoznámou kavárenskou sítí Costa Coffee, díky níž se nabídka kaváren rozšířila o kávy připravené se sójovým nápojem Alpro® soya Natural. Zákazníci kaváren Costa Coffee tak mají jedinečnou možnost dopřát si svou oblíbenou kávu v „sójové variantě“. Sójový nápoj Alpro® soya Natural je lehký na zažívání, obsahuje velké množství vitaminů, kvalitních bílkovin a důležitých minerálních látek. Vaše oblíbené cappuccino se s ním rázem promění v lahodný nápoj plný zdraví a vitality.

AlproVe stálé nabídce kaváren Costa Coffee jsou dvě sójové varianty nejznámějších a nejoblíbenějších káv původně připravovaných s mlékem - sójové cappuccino Alproccino a sójové Café Latté Alprolatté. Kromě těchto dvou novinek si může zákazník v Costa Coffee objednat kávu dle svého výběru a nechat si ji připravit se sójovým nápojem. Na sójovou verzi je možné upravit i oblíbenou Costa Coffee horkou čokoládu.

Kávy se sójovým nápojem Alpro nejsou určeny pouze pro ty zákazníky, kteří trpí laktózovou intolerancí nebo alergií na mléčné bílkoviny. Jsou ideální volbou pro všechny zákazníky toužící spojit příjemné s užitečným - tedy vychutnat si lahodný šálek kvalitní kávy Costa Coffee a zároveň dodat tělu mnoho potřebných živin a přispět tak ke svému zdraví.

AlproSójový nápoj Alpro® soya Natural má mnoho zdravotních benefitů. Je lehce stravitelný, neobsahuje mléko, laktózu, lepek ani pšenici. Představuje cenný zdroj důležitých minerálních látek (jako je vápník, draslík či hořčík), stopových prvků (zejména železa, manganu a zinku) a vitaminů (především B6, B2, kyseliny listové a vitaminu E, který je účinným antioxidantem). Tento nápoj zároveň představuje cenný zdroj zdravých bílkovin rostlinného původu, které pomáhají přirozeně snižovat hladinu cholesterolu. Vyrábí se z geneticky nemodifikovaných sójových bobů a neobsahuje žádná umělá barviva, konzervanty ani umělá sladidla.

Nutriční specialistka Mgr. Pavlína Kroužková doporučuje zařadit sóju do jídelníčku minimálně jednou denně. Spojení kvalitní kávy se sójovým nápojem považuje za správný krok ke zdraví. „Díky sójovému nápoji získává káva přidanou hodnotu, kterou naše tělo zajisté ocení. Někteří lidé si navíc po konzumaci klasické kávy s mlékem stěžují, že je jim těžko - mají problém ji strávit. Nahrazením mléka sójovým nápojem se káva odlehčí a stane se lépe stravitelnou.“

Zdravé sójové novinky Alproccino a Alprolatté budou moci díky zářijové akci zdarma ochutnat všichni fanoušci facebookových stránek Costa Coffee a Moje sója. Fanoušci těchto stránek budou informováni o nové spolupráci společností Alpro® soya a Costa Coffee a budou mít možnost si na webových stránkách www.mojesoja.cz stáhnout speciální kupón. Na jeho základě obdrží v průběhu září v kavárnách Costa Coffee jednu kávu se sójovým nápojem Alpro® soya zdarma.

Reklama