Aloe vera používali již staří Egypťané jako tišící a léčivý prostředek. Šťáva z této kaktusovité rostliny rostoucí zejména v jižních státech Severní Ameriky, ve Střední Americe a ve Středomoří, obsahuje více než sto aktivních látek, které tvoří bohatý koktejl výživných prvků, jejichž účinky se navzájem posilují. Proto je aloe vera jednou z nejúčinnějších rostlinných látek pro udržení zdravé pleti. Díky řadě Aloe od švédské kosmetické firmy Oriflame se může stát součástí i vaší každodenní péče o pleť.

 

Řada přípravků Aloe nabízí tu nejjemnější péči o pokožku obličeje. Obsahuje přírodní výtažky, které snižují nepříjemné reakce přecitlivělé pleti, zklidňují ji a zvláčňují. Přípravky Aloe dodávají pleti okamžitě pocit svěžesti a zdraví. Řada je hypoalergenní, vhodná pro citlivou a nadměrně reagující pleť a je uzpůsobena pro ošetření všech typů pleti, kromě aknózní. Řada Aloe je ucelená řada přípravků nutných pro každodenní ošetření pleti. Pravidelným používáním se zvyšuje úroveň hydratace pleti, regenerují se kožní buňky a pleti jsou dodávány potřebné vitamíny, minerály a amino-kyseliny.

 

V řadě Aloe najdete čistící krém bez obsahu mýdla pro každodenní očistu citlivé pleti (cena 165 Kč). Zklidňující pleťovou vodu bez obsahu alkoholu. Z pleti odstraní poslední zbytky make-upu, osvěží ji a připraví pro další ošetření (cena 165 Kč). Dále denní ochranný krém pleť hydratuje, zklidňuje a chrání (cena 169 Kč), ošetřující gel - průzračný gel má díky vysoké koncentraci šťávy z aloe a jejím účinkům velmi široké spektrum použití. Poskytuje okamžité zklidnění pleti podrážděné nadměrným sluněním, holením nebo jiným způsobem. Pomáhá udržovat pleť hydratovanou a pružnou. Lze ho použít i pod make-up jako denní krém na zklidnění zarudlé pleti. Je ideální pro citlivou a problematickou pleť, je vhodný jako balzám po holení pro muže i na zklidnění pokožky po depilaci (cena: 159 Kč). V srpnu je řada Aloe doplněna dalšími dvěma produkty: jemným abrazivním krémem pro citlivou pleť k šetrnému odstranění odumřelých buněk (v srpnu za akční cenu 105 Kč) a osvěžujícím očním gelem. Jedná se o jedinečný přípravek vytvořený speciálně k osvěžení unavené a oteklé oblasti očí, (v srpnu za akční cenu 105 Kč).

 

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.

 

 

Čisticí krém, pleťovou vodu a denní ochranný krém z řady Aloe v hodnotě 499 Kč může vyhrát 5 z vás, pokud správně zodpovíte soutěžní otázku ZDE.

Reklama