Dobrý den,u mužů mi nejde ani tak o zevnějšek,ale mnohem více o vnitřek,to je podle mého nejdůležitější.Naštěstí už jsem našla muže svých snů a hodně pro mě toho udělal.

Vzal si mě i s mou dcerou s předchozího manželství a stará se o ní jako by byl její vlastní táta, ba i mnohem lépe.

Jeho velkou oporu jsem pocítila při prvním těhotenství. Již v těhotenství začaly určité problémy a nevědělo se,jestli se malý vůbec narodí. On si tak dítě přál a já si ho také neuvěřitelně moc přála,ale začaly komplikace a doktoři nám nedělali moc velké šance,říkali,že je na 75% možné,že než se dítě narodí,tak umře. Doktoři se velmi snažili,ale nedávali nám moc nadějí. U porodu,při těch největších bolestech seděl u mě a tiskl mi pevně ruku

Byla to neuvěřitelná opora a bylo to daleko lepší než kdybych tam byla sama. I přes veškeré potíže se nám narodil zdravý klouček(stejně jako já měl slzy v očích),který má už skoro 4 roky. Jeho velkou oporu jsem pocítila i v druhém těhotenství,bývalo mi někdy špatně až na omdlení a on se o mě krásně,přímo pohádkově staral. Nevnímal,že jsem na něho místy byla hodně zlá kvůli té bolesti,nevyčítal mi to,tím víc byl na mě milejší.

Dnes již máme i druhého synka,oba jsou moc hodní. S manželem jsem na 100% spokojená a šťastná,že jsme se našli :-).

Mému otci se nepodobá ani trošku,ten pro mou mamku toho neudělal tak moc. Moc si ho vážím a jsem ráda,že nám to spolu tak jde :-)

Za muže s velkým M,považuji svého muže,protože každý den se najde něco,co pro mě dělá.

A nakonec Vám zasílám 2 videa pro zasmání o mužích :-)

Toto video ukazuje,jak se někteří muži mohou starat o své děti :-) Je to docela drastické. Mám štěstí,že to můj manžel takhle nedělá,aspoň doufám. :-)

A pak tu je druhé video,které dokazuje,jak muži telefonují s manželkou.

Dnes si povídáme o mužích a o tom, co se nám na nich líbí, ať už jde o zevnějšek, nebo vnitřek. Jaký by podle vás měl být muž s velkým M? Čeho si na mužích vážíte nejvíce? Podle jakých kritérií si vybíráte partnera? A jak moc se tito muži podobají vašemu otci?

Své příběhy, postřehy a zamyšlení můžete psát na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a autorku toho nejzajímavějšího odměníme.