Dobrý den, píšu Vám na dnešní téma.

Když jsem ještě chodila do práce (teď jsem na mateřské dovolené),tak jsme v kanceláři seděli čtyři-3 ženy,1 chlap. Pracovalo se mi s nimi opravdu suprově,ba i se mi někdy nechtělo jít ani domů.

Jedna kolegyně byla taková ta notorická drbna,vždy jsem se od ní dozvěděla nové drby,ty nejčerstvější. Třeba,co zase dělal její soused po večerech,že to slyšela před zeď až k ní,co dělá jedna "divná" stará žena ve vedlejším bytě,kdo "natáhl bačkory",a mnohem víc. Prostě nejlepší drby vždy po ruce.

Druhá kolegyňka zase uměla poradit-co se týče vztahů,dětí,života,atd. Byla to moje nejlepší kamarádka,která mi vždy uměla poradit,vyslechnout mě a porozumět mi.

Třetí kolegyně byla zase holka do nepohody,byla vždy optimistická a nemyslela na nic jiného,než na hezké a příjemné věci. Mít takhle pozitivně nabitého člověka u sebe je dobré,nabije totiž příjemně i vás.

A konečně,ten nejzajímavější člověk z naší kanceláře je ten už zmiňovaný jediný chlap. Jmenuje se Radek,srší vtipem a je úplně zvrhle nadržený. Ani při práci nemyslí na nic jiného než na TO. Je to opravdu zvláštní člověk a v kanceláři udělal vždy opravdu veselo.

Jednou se mi s ním stal takový "menší" trapas.

Byla jsem s ním sama v kanceláři. Chtěla jsem,aby mi podal nějaké dokumenty a nemohla jsem si prostě vzpomenout na to určité slovo,tak jsem mu prostě řekla: "Dej mi to" a trochu divoce jsem na něho mrkla a usmála jsem se. On neváhal a už si rozepínal kalhoty v rozkroku a plazil se ke mně. On myslel, že chci TO! Už jsem zmiňovala,že je hrozně nadržený... Ještě než byl u mě,tak jsem si naštěstí vzpomněla,co jsem opravdu chtěla říci a řekla mu: "Dej mi prosím ty dokumenty". Zděšeně a potom zklamaně se na mě podíval. Zapnul si kalhoty a hodil po mě dokumenty a utrousil u toho: "Škoda,už to vypadalo tak nadějně" a odešel si dát kafe. Jak za sebou zavřel dveře,tak jsem se tomu začala smát,až jsem se za břicho popadala.

Na tento trapas nikdy nezapomenu...

Už se moc těším,jak svoji partu zase uvidím a budeme se zase všichni válet smíchy po zemi... :-)

alminka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Věříme, že si to kolega vynahradil jinde. :-)

Kolegyně, kolegové a váš pracovní tým. To je téma pro dnešek. Jaký je váš pracovní kolektiv? Kolik máte kolegů? A jaké mezi vámi panují vztahy?Je ve vzduchu cítit rivalita, nebo jste jeden sehraný tým? Je váš pracovní kolektiv mužský, ženský, nebo smíšený? Máte nějaké zkušenosti s prací v čistě ženském, či naopak v čistě mužském kolektivu?

Pište nám své příběhy, zážitky a zkušenosti na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama