Dobrý den,svého strážného anděla naštěstí mám a dokonce i živého-je jím moje maminka.

Strážila mě samozřejmě jako každého už v dětství-abych nespadla z postýlky,aby mě nikdo neukradl v parku,atd,ale poprvé mě doopravdy zachránila život a stala se mým andělem strážným.

V mých 16-ti letech jsme byli na oslavě známé. Má mamka tam naštěstí byla taky. Byl tam i jeden tajemný a tichý kluk se svými příbuznými. Jak skončila oslava,ten kluk mi nabídl,že bychom se mohli spolu projít do parku,byla už tma. Řekla jsem si: "Může to být legrace,určitě se lépe poznáme a mimochodem je docela pěknej",ale naštěstí tam stála i má mamča. Ta mu ale rychle odpověděla,že nemůžu,že potřebuje s něčím doma pomoct. A rychle mě vzala za ruku a odvlekla mě pryč.

Ještě jsem vzadu viděla,jak ten kluk zve nějakou další holku a ta se s ním chytne za ruku a jdou směrem do parku.

Doma mi už všechno máma vysvětlila: "Měla jsem takový záblesk před očima,že by Ti ten kluk něco udělal,raději se mu vyhýbej!" Naštěstí jsem ji tenkrát poslechla.

A od té doby je nezvěstná 17-ti letá holka. Nikdo neví,co se přihodilo,ale jedno je jisté,má máma mi zachránila život a od té doby jsem jí moc vděčná,protože bez ní bych už možná nebyla. Vždy když mi něco řekne,tak ji poslechnu,protože vím,že mě má moc ráda a chce mě chránit.

A já se zase naopak snažím chránit mamku,takže se chráníme se navzájem. :-)

alminka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Přesně tak to mám s mamkou i já! Říkala, že nebylo od mého narození dne, kdy by na mě nemyslela! A to je krásný pocit...

Kdo nebo co je vaším andělem strážným? Věříte v jeho existenci, setkali jste se s ním?

Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky!

Nejhezčí příspěvek odměníme andělskou vůni Divine Sensual od Oriflame.

redakce@zena-in.cz

Reklama