alli

Kdo by to neznal. Po vydatném svátečním obědě nebo večeři se překulíme k televizi, před kterou díky pestré nabídce pohádek a vánočních pořadů vydržíme nejen celé odpoledne nebo večer, ale někdy i celé svátky. Asi je zbytečné připomínat, že tento sváteční režim neprospívá ani naší kondici, ani váze. Pokud si tedy chcete o svátcích váhu udržet, vyzkoušejte spolu s programem alli několik zajímavých pohybových aktivit, které vás budou bavit.

Pokud je venku hezky: Nordic walking
Nordic walking je svižná chůze se speciálními holemi, díky kterým se vám během běžné procházky podaří zapojit až 90 % svalstva celého těla. Ve srovnání s běžnou chůzí navíc spálíte mnohem více energie (energetický výdej hodinové chůze s holemi je cca 850 kJ). Zkuste si na svátky naplánovat každodenní krátké vycházky po okolí a využijte nordic walkingové hole. Rozdíl pocítíte už po první procházce. Pokud hole nevlastníte, možná je načase napsat Ježíškovi.
Pokud Vám tato pohybová aktivita z jakéhokoliv důvodu nesedí, můžete se jen projít s rodinou nebo se psem. Energetický výdej při takové hodinové procházce bude cca 700 kJ, což je téměř dvakrát energeticky náročnější, než pouhé televizní lenošení.

Pokud se venku všichni čerti žení: Bosu
Pokud dáváte přednost pohybovým aktivitám v pohodlí domova nebo fitness centra, zkuste dnes velmi populární půlmíče - bosu. Cvičení na bosu vám pomůže zapojit vnitřní stabilizační systém, zpevnit svaly, zlepšit kondici a redukovat nadbytečné kilogramy. Energetický výdej při tomto cvičení je přibližně 900 kJ. Cviků na bosu jsou navíc stovky, takže vás cvičení nikdy nepřestane bavit.
Pro srovnání se podívejte na energetický výdej domácích aktivit, např. při hodinovém vaření, mytí nádobí nebo utírání prachu vydáte 600 kJ, podobně jako během půlhodiny luxování nebo důkladném zametání podlahy.

alliEnergeticky chudší, přesto vyvážené sváteční pokrmy spolu s dostatkem pohybových aktivit jsou předpokladem zdravějších Vánoc, během kterých nepřiberete nadbytečná kila. Pokud se potýkáte s obezitou, je vám více než 18 let a máte index tělesné hmotnosti (BMI) vyšší než 28, můžete pro sebe udělat ještě více. Můžete začít užívat alli, první volně prodejný lék na snižování hmotnosti, který vám díky svému mechanismu účinku pomůže zhubnout o 50 % víc než samotná dieta. Ke každým dvěma kilogramům, které zhubnete vlastním úsilím, vám pomůže shodit jeden kilogram navíc a také si postupný váhový úbytek udržet.

Vzhledem ke způsobu působení léku alli, je však třeba dodržovat program alli, který v sobě zahrnuje především nízkotučnou redukční dietu (obsah tuku do 15 g), ale také pohybové aktivity.

Čtěte víc!

Přinášíme vám podrobnější informace o možnostech, které při hubnutí s alli rádi využijete. Poradíme vám, jak si s alli zpestřit Vánoce a jaké pohybové aktivity jsou nejvhodnější. Dozvíte se také dopodrobna, jak alli účinkuje. Stačí si vybrat správný odkaz...

Více informací o přípravku alli najdete na stránkách www.alli.cz. Zaujala Vás speciální vánoční nabídka? Pak neváhejte a kliknětě ZDE

alli

Reklama