Pokud chcete úspěšně zhubnout s alli nebo již alli znáte a užíváte, nenechte si tento týden ujít velmi výhodnou nabídku - při koupi jednoho balení alli získáte druhé balení navíc ZDARMA. Jestli o alli přemýšlíte, chcete něco udělat s nechtěnými kilogramy, může to být pro vás startovací příležitost!

Akce probíhá ve všech kamenných lékárnách a ZDE od pondělí 16. 5. do neděle 22. 5. 2011

alli umožňuje zhubnout o 50 % více než samotná dieta. Je určeno osobám starším 18 let s indexem tělesné hmotnosti BMI 28 a více, ale především těm, kteří jsou ochotni změnit svůj dosavadní životní styl. Vzhledem k mechanismu účinku léku alli je důležité během snižování váhy dodržovat redukční dietu s nízkým obsahem tuku do 15 g na porci a zvýšit fyzickou aktivitu.

Proč právě 15 g? alli brání vstřebání přibližně čtvrtiny přijatých tuků tím, že blokuje funkci enzymů v trávicím systému. Když jsou tyto enzymy zablokovány, tělo nemůže tuk strávit, tuk se nevstřebá a odchází přirozenou cestou ven z těla společně se stolicí. Díky tomu tělo přijímá méně kalorií a vy hubnete. Pokud však překročíte doporučený limit 15 g tuků v jednom jídle, vystavujete se riziku vzniku vedlejších účinků (mezi které například patří řídká či olejnatá stolice). Při pečlivém dodržování nízkotučné diety se vedlejších účinků nemusíte bát a alli vám na oplátku za každé dva kilogramy, které zhubnete vlastním úsilím, pomůže shodit jeden kilogram navíc a také si postupný váhový úbytek udržet.

Léčivý přípravek alli. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje orlistat. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

alli - první volně prodejný lék na snižování hmotnosti

Více na www.alli.cz

alli si můžete koupit právě teď ZDE

Reklama