strih.jpg
Foto: Profimedia

Vévodkyně Kate
Na konci dne, nejčastěji při vaření večeře, si podle MarieClaire vévodkyně Kate ráda vychutná skleničku bílého vína. Upřednostňuje odrůdu Chardonnay. V době svých studií si Kate objednávala koktejl s názvem Crack Baby. Jde o spojení šumivého vína, mučenkového džusu, vodky, jahod a ledu.

Princ William
Princ William je podle všeho klasik. Hello Magazine uvádí, že nejvíc holduje pivu.

Princezna Eugenie
Vnučka britské královny Alžběty II. nedávno porodila první dítě, a tak jí alkohol devět měsíců nic neříkal a nějakou dobu ještě říkat nebude. V rozhovoru pro Harpersbazaar ovšem v minulosti prozradila, že nejradši má vodku se sodou doplněnou velkým množstvím limetové šťávy.

Vévodkyně Meghan
Co se týče alkoholu, vsází manželka prince Harryho na klasiku. Na svém blogu v minulosti psala, že si po náročném dnu ráda dopřeje skleničku červeného vína. Nejraději má značku Tignanello.

Princ Harry
Princ Harry byl v minulosti na oslavách vídán se sklenkou vodky značky Cîroc, tu někdy míchal i s energetickým nápojem. Nepohrne ovšem ani půllitrem piva.

Alžběta II.
Darren McGrady, který v minulosti pracoval jako královnin osobní šéfkuchař, řekl televizi CNN, že Alžběta II. pije nejradši gin spolu s francouzským vinný aperitivem jménem Dubonnet.

Princ Philip
Královnin manžel si nepotrpí na žádné experimenty. Už dlouhá léta je věrný klasickému britskému pivu značky Boddingtons.