Prodala téměř 30 milionů alb, je to americká zpěvačka, držitelka devíti cen Grammy a klavíristka a již dnes se předvede v Praze! Alicia Keysová, vystoupí dnes večer v rámci celosvětového turné v holešovické Tesla areně. Snědá kráska zavítá do České republiky poprvé, včera vystoupila v Bratislavě.

Šestadvacetiletá zpěvačka se vstoupila do podvědomí posluchačů hitem Fallin v roce 2001. V předešlých týdnech ovládla hitparády skladbou No One. Obě písně by měly na koncertu zaznít. Alicia chce zazpívat nejen písně z nejnovějšího alba As I am, ale i starší hity. Organizátoři navíc slibují obří projekce. Koncert začne v 20:00 hodin.

Keysová se věnuje i charitativním činnostem. Je spoluzakladatelkou neziskové organizace Keep a Child Alive, která poskytuje léky africkým rodinám postiženým AIDS, a mluvčí charitativní organizace Forum the Ground Up, která podporuje a inspiruje mladé Američany k dosažení úspěchu. Zakoupením vstupenky na pražský koncert Keysové navíc přispějete 50 korunami na konto Avon proti rakovině prsu.

Půjdete si Alicii poslechnout?

Reklama