Herečka Alice Bendová vychovává již dvě děti, malou Alici a trošku odrostlejšího Vaška. Jak to má s učením dětí na nočník: Moc tenhle problém neřeší... Téma dne: Nočník a záchůdek.

Tématem jsou dnes nočníky a záchůdky. Celý den diskutujeme nad tím, jak se vaše ratolesti učily (nebo učí) na nočník. Zatlefonoval jsem herečce a mamince Alici Bendové, abych od ní vyčistil, jak učila na nočník malého Vaška...

Jak jste učila Vašíka na nočník?
Řekla jsem, že na něj vůbec nemusí, když nechce, ať si kaká do plíny, ale že velcí kluci chodí na záchod. Vašík s tím problém neměla a začal chodit rovnou právě na záchod.
Vlastně jsem to vůbec moc neřešila, podstatnější pro mě bylo, že umí smrkat, než jestli chodí nebo nechodí na nočník.

Co byste poradila čtenářkám našeho magazínu, které mají s nočníčkem problémy?
Maminky, z nočníku neblbněte. Celkově tyhle věci, pokud se netýkají zdraví, má každé dítě jinak. Každý k tomu nějak dojde. Žádný dospělý nechodí na nočník, tedy pokud vím (směje se).

Téma dne 31. března 2011: Nočník a záchůdek

Tentokrát si budeme povídat o dětech a jejich nočníkových či záchodových peripetiích...

  • Jak jste učily děti na nočník?
  • V kolika letech začaly děti samy chodit na nočník?
  • Měly jste (nebo máte) s nočníkem nějaký problém?
  • Jak jste problém řešily (nebo řešíte)?

Na tyto a další možné otázky mi odpovídejte formou krátkého příběhu nebo tipů do redakční pošty (viz e-mailová adresa uvedená níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání krásného dárku. Uzávěrka posílání příspěvků je 31. března 2011 ve 14.30 hodin, do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo (viz níže). A jaký bude onen slíbený dárek? Krásná (asi třiceti centimetrová) hračka ze sady Barbie: Ken FASHIONISTAS.

Ken

Reklama