Další příspěvek zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Gabagb. Neomlouvá se v ní ona a tak by ani nebylo komu dárek poslat, proto příspěvek uveřejňuji bez nároku na odměnu. Přesto je zajímavý...

Jak se dokáže omluvit umělec? Například takto...
Více v příspěvku čtenářky Gabagb, který uveřejňuji nad rámec dnešního tématu (tedy bez možnosti získat dárek)...


Nemám nápad na dané téma a tak prosím jen o to, zda byste mohli pustit ženám-in písničku k tématu. Tuhle prý napsal Bono jako omluvu své ženě Ali, že tráví den jejích narozenin ve studiu.

Gabagb

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. ledna 2012: Omlouvám se!

  • Cítíte potřebu někomu se omluvit?

Ať už se jedná o malichernost, větší průšvih, či celoživotní křivdu… tentokrát máte šanci se prostřednictvím magazínu ŽENA-IN.cz omluvit. Upřímně a od srdce. Pokusit se vysvětlit svůj postoj k problému, který nastal, a z očí do očí si netroufáte. Své omluvy posílejte na e-mailovou adresu magazínu (viz níže). Chcete-li mít šanci na malý hřejivý dárek, který pak můžete předat adresátovi vaší omluvy, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec – popište v něm situaci, při které došlo k tomu problému, za nějž se omlouváte. A jaký dárek dostane váš adresát? Sladký BIO balíček s čokoládovými pralinkami, ceylonským čajem, irskou kávou a vysokoprocentní čokoládou.

Vaše omluva nechť přistane v naší poště nejpozději 9. 1. 2012 v 15.00 hodin.

cena

Reklama