Algarve je nejjižnější portugalská provincie a díky turistickému ruchu patří mezi nejznámější nejen v samotném Portugalsku, ale i jinde ve světě. Není divu, krásy tohoto pobřeží a jeho příznivé klimatické podmínky sem každoročně lákají spousty turistů, kteří se sem rádi vracejí.

Mírné klima, které ovlivňují teplé mořské a vzdušné proudy z nedaleké severní Afriky jsou zárukou, že si zde milovníci slunce a moře přijdou opravdu na své.

Podél celého pobřeží se táhnou neuvěřitelně nádherné, zlatavé pláže, prokládané dramaticky utvářenými skalisky. Pobřeží je velice rozmanité, a proto se vyplatí zapůjčit si na místě automobil a vydat se objevovat romantické pláže a zálivy a poznat život zdejších obyvatel. Téměř 500 let maurské nadvlády ovlivnilo charakteristiku vesniček a měst a dodnes zde můžete spatřit sněhobílé vily s ornamentálními komíny a zahradami.

Rekreaci na Algarve si užije doslova každý. Na své si přijdou milovníci historie, přírody, vodních sportů i labužníci, kteří rádi ochutnávají cizokrajná jídla.

Především děti – ale nejen ony – se mohou vyřádit ve vodních parcích, kde jsou k dispozici obří tobogány, bazény a mnoho dalších atrakcí.

Doslova rájem je Algarve pro rybáře. Ti nejstatečnější si zde mohou dokonce ulovit i svého žraloka. No, řekněte sami, kde jinde by se vám něco takového mohlo podařit?

Na výlet se můžete vydat nejen autem, ale i lodí. Pohled na půvabné pobřeží z paluby oceánské lodi vám jistě zanechá vzpomínky na celý život.

Pokud jsme vás již tak trochu navnadili a začínáte uvažovat o tom, že letošní dovolenou prožijete na Algarve, máme pro vás jedinečnou nabídku.

Cestovní kancelář Snaitravel vám nyní nabízí mimořádnou možnost podívat se na Algarve za mimořádně nízké ceny.

V hotelu Avenida Praia nyní můžete pobývat 14 dní za cenu, která normálně odpovídá jednotýdennímu pobytu.

Polopenzi včetně nápojů si zde můžete užívat již za cenu 14 000 pro dospělého a 8 000 pro dítě. A to skutečně po celých 14 dní!

Hotel Avenida Praia je tříhvězdičkový a nachází se na Praia Da Rocha, což v překladu znamená Skalnatá pláž. Ta patří mezi nejvyhledávanější a nejkrásnější pláže na Algarve, oku lahodící skaliska zde lemují zlatavou, písečnou pláž. Ve dne zde můžete využít široké nabídky sportovního vyžití a navečer si zase užít zábavu, které je zde opravdu dost a dost pro všechny věkové kategorie.

Hotel samotný je umístěný přímo v centru letoviska a velká část pokojů nabízí překrásný výhled na moře. Pláž je vzdálená 50 metrů od hotelu.

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, balkonem, rádiem, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem a klimatizací.

Pokud ještě váháte, zajděte do cestovní kanceláře Snailtravel. Všechny vaše dotazy vám její pracovníci fundovaně a ochotně zodpoví a určitě vám povědí ještě mnoho dalších zajímavostí a důležitých informací.

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224 813 926, 224 814 567, email internet@snailtravel.cz.

Reklama