Plánujete rodinnou dovolenou a nemůžete se shodnout, kam letos vyrazíte, protože každý člen rodiny preferuje jiný způsob odpočinku? Poradíme vám. Jeďte na Algarve a všichni si přijdete na své.

Algarve je nejjižnější portugalská provincie, kde najdete překrásné pláže se spoustou romantických zákoutí a příjemně teplým středozemním klimatem. Svým návštěvníkům nabízí neuvěřitelné spojení zlatavého písku a dramaticky utvářených skalisek, která se táhnou téměř po celém jeho pobřeží.

Kvalitní, příjemnou a pohodovou dovolenou si zde mohou užít všichni bez rozdílu. Na své si přijdou milovníci historie, přírody vodních sportů, ale i gastronomie. Hrajete rádi tenis či golf? Pak si na Algarvě určitě užijete.

Pro vaše děti je zde také připraveno množství atrakcí, které je nadchnou. Vodní parky, obří skluzavky, tobogány a bazény s nimi jistě rádi využijete i vy. Protože dovolená je období, kdy má být rodina pohromadě a užít si společně spoustu legrace a zábavy.

Skvělé zážitky můžete získat i při lovení žraloků. Nevěříte? Opravdu, na Algarve je možné téměř vše. Celé pobřeží je doslova rybářským rájem a vy budete mít možnost ulovit si tu největší rybu, jakou jste kdy chytili.

Pokud lovení ryb nepatří mezi vaše oblíbené koníčky, můžete si dopřát výlet lodí jen tak – pro radost. Polodenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží vám vryje do paměti nespočet nádherných scenérií, na které nikdy nezapomenete.

Ubytovat se na Algarve můžete v klasických hotelech, kde o vás bude postaráno s něžnou péčí, můžete ale využít i pobyt v luxusních vilách.

Pokud toužíte po klidné dovolené, kde nebudete nikým rušeni, je pro vás tato forma ubytování tím pravým. Vybrat si můžete z široké nabídky krásných vil a vilek, kde je možno ubytovat čtyři až dvacet osob. A pak si můžete v tomto překrásném koutu světa užívat opravdu úžasnou dovolenou, přesně podle vašich představ.

Pokud jsme vás touto nabídkou nalákali a vy začínáte uvažovat o tom, že právě na Algarve prožijete svou letošní zaslouženou dovolenou, směřujte nejdříve své kroky do cestovní kanceláře Snail Travel. Její pracovníci vám poskytnou vyčerpávající informace a rady a pomohou vám s výběrem destinace přímo na míru celé vaší rodiny.

A pamatujte. Algarve zanechá v každém návštěvníkovi hluboký zážitek a mnoho turistů se sem rádo a poněkolikáté vrací. Přejeme vám šťastnou volbu.

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224 813 926, 224 814 567, email internet@snailtravel.cz.

Reklama