Léto přináší velké množství radovánek, ale také mnoho rizik. Sportujeme, chodíme na výlety, máme daleko více pohybu venku, než v chladných měsících. Také chodíme „nalehko“, takže naše pokožka není všude dostatečně chráněná. Mezi běžné situace, které musíte v létě řešit, patří drobná poranění. Odřeniny, škrábance, opruzeniny, praskliny, puchýře a další různé oděrky. Navíc, pokud máte děti, je jasné, že v létě, když pobíhají bezstarostně venku v přírodě, velmi snadno přijdou k drobným i bohužel závažnějším úrazům.

Škrábanec, odřenina, drobná ranka je na světě, co s tím? Přinášíme vám tip na novinku, kterou můžete koupit v lékárně – AlfaSilver www.alfasilver.cz , přípravek, který bezbolestně ošetří ranku a bezpečně ji zakryje.

AlfaSilver

Máme pro vás připravenou zajímavou akci spojenou s testováním: Hledáme 10 maminek, které od redakce získají AlfaSilver www.alfasilver.cz a budou jej moci se svými blízkými testovat. Komu by se do letní lékárničky nehodil přípravek na ochranu před infekcí, která ránu zároveň překryje místo náplasti? Zapojte se do naší soutěže a těšte se, že vybereme zrovna vás. Balíček vám pošleme do týdne a budeme se těšit, jak jste díky novince AlfaSilver www.alfasilver.cz zvládli drobná poranění, těšíme se na vaše recenze, které následně zpracujeme do dalšího článku.

Co budete testovat?

AlfaSilver je minerální prášek bílé barvy ve spreji s 3% obsahem ionizovaného stříbra k bezbolestnému ošetření akutních a chronických ran.

  • Používá se na ošetření ran, odřenin, popálenin menšího rozsahu, kožních poranění, proleženin a podobně.
  • Udržuje okolní prostředí čisté, což napomáhá přirozenému průběhu hojení a ošetřenou oblast chrání před množením bakterií.
  • Přípravek přilne k místu, na nějž byl aplikován, nesklouzne z něj a lze ho snadno odstranit fyziologickým roztokem.

Složení:Mikronizovaný zeolit, ionizované stříbro, n-butan.
AlfaSilver

Proč vyzkoušet AlfaSilver? - bezbolestné ošetření s ionizovaným stříbrem?

  • Chrání před infekcí

Díky antimikrobiálním vlastnostem ionizovaného stříbra je ošetřená oblast chráněna před množením bakterií.

  • Přilne k ráně a kryje ji

Mikronizovaný zeolitový prášek přilne k ráně a vytvoří na ní ochrannou vrstvu. Běžnou ránu již není třeba překrývat náplastí nebo obvazem

  • Urychluje hojení

Vytváří antiseptické, vlhké prostředí pro urychlení hojení.

  • Šetrná aplikace ve spreji

Při ošetřování rány nedochází ke zbytečnému dráždění dodatečným kontaktem.

  • Nepálí

Ošetření poranění je bezbolestné. Aplikace je mírně chladivá. 

Co by vás mohlo zajímat:

Od jakého věku je možné přípravek používat?

AlfaSilver nemá žádné věkové omezení. Vzhledem k možnosti nečekaného vnitřního užití dítětem, doporučujeme používat přípravek od 3 let.

Mohou přípravek používat i těhotné a kojící ženy?

Ano mohou. Kojící ženy by neměly přípravek používat na ragády prsních bradavek.

Jak dlouho lze přípravek užívat?

V případě potřeby (především ošetřování chronických ran) lze AlfaSilver používat 30 po sobě jdoucích dnů. Následně by mělo být používání na 14 dnů přerušeno.

Více informací na www.alfasilver.cz

AlfaSilver je zdravotnický prostředek bez analgetických účinků.

 

Chcete se zúčastnit testování?

Zapojte se do soutěže, kterou najdete ZDE.

Reklama