alfa

O mém, podle některých jazyků bizarním, vkusu jste si mohly přečíst už v článku Miluju nalíčené muže. Dlouho jsem proto přemýšlela, co bych vám k dnešnímu tématu ještě napsala. O svém zjištění, že takoví opravdu rostou i v Česku, a na jednoho jsem si začala brousit zuby, vám napíšu později. Až se dostaneme dál než k „Dobrý den“ a „Na shledanou“. Což ještě chvilku potrvá.

Sice už víte, co se mi na mužích líbí, ale ještě nevíte proč. I já jsem si se svým podivným fetišem chvíli lámala hlavu. A odpověď jsem našla ve vzpomínkách. Není to ani tak z důvodu, že tyhle něžné, jemné tvářičky vzbuzují mateřské a pečovatelské pudy, jak tvrdí někteří odborníci (ty spí hlubokým spánkem a snad se jen tak neprobudí).

Z hodin psychologie mi utkvělo v paměti tvrzení, že si ženy velmi často vybírají partnera podle svého otce. A to překvapivě i v případech, kdy byl otec pěkný neřád. A ten zbytek povětšinou volí pravý opak. Jak volíte vy?

Můj otec neřád byl, a tak jsem měla celkem brzy jasno. Jdu do opaku. Nehledám svalovce, z nějž čiší sebevědomí a vysoká hladina testosteronu. Zkrátka a jednoduše tady nenapravitelně propadám tolik neoblíbenému škatulkování.

Čím víc vypadá muž jako žena, tím méně se bojím, že bude schopný partnerku uhodit, a tím více nabývám přesvědčení, že bych ho v opačném případě dokázala přeprat. „Vystajlovaný“ vzhled, image dotažená do detailů a nějaká ta zkrášlovadla chápu jako známku toho, že o sebe dbá, a tudíž umí své finance zhodnotit smysluplněji než investicí do lahví rumu a dlouhých hodin u hracích automatů.

A jemný zjev dotyčného podle mě vypovídá o citlivosti, jíž můj otec zrovna neoplýval. Nehledám já spíš kamarádku? :-)   

Dnes si budeme povídat o mužích a o tom, co se nám na nich líbí, ať už jde o zevnějšek, nebo vnitřek. Jaký by podle vás měl být muž s velkým M? Čeho si na mužích vážíte nejvíce? Podle jakých kritérií si vybíráte partnera? A jak moc se tito muži podobají vašemu otci?

Své příběhy, úvahy a zamyšlení posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a autorku toho nejzajímavějšího odměníme.

Reklama