Za největší vychytávku své domácnosti považuje čtenářka RosaGloriaDei postel. Je pro ni místem nejen oddechu, ale i relaxace, četby a milování. V neposlední řadě také místem, kde je schopna utišit své miminko.

Bez fotky a přes to zajímavě popisuje svoji největší domácí vychytávku čtenářka RosaGloriaDei. Je jí postel...


Musím se přiznat, že největší vychytávkou v našem bytě je postel. Ano, obyčejná postel, ani ji vlastně nikdo z nás osobně „vychytávat“ nemusel (proto není třeba foto :-)). Dřevěná, s kvalitní matrací, s nočním stolkem a lampičkou z každé strany. V posteli totiž trávím veškerý možný čas, který je mi pro odpočinek dán. Není lepšího místa v bytě. Tam si čtu, přemýšlím, relaxuji, koukám na filmy... a.... miluji se svým mužem :-)
Před cca půldruhým rokem přibyla v naší ložnici kromě letiště i malá postýlka. Jenže, postýlka je zřejmě menší oázou klidu, než je ona velká, co patří mně a manželovi. Mrňouska je od malička vzorná, ví, kde je její místo, ale jak se jí dostane nějakého nepohodlí ve formě hladu, rýmy, kašle, rostoucích zoubků, žádá, aby byla chyba „vychytána“. Kdo to zvládne lépe, než „velká postel“... A tak už pár dní cca kolem půlnoci končí naše nemocná fňukající dcerka v pelíšku, který je dostatečně připravený na to, aby se točila, kopala, vrtěla, jak sama potřebuje, a ještě u toho byla hlazena, laskána a objímána v souladu s tajnou myšlenkou, že snad už konečně dá pokoj... Je to už několik desítek minut, co Andulka obejmula své miminko, panenku, a po pár dnech „cirkusu“ totálně utahána ve vlastním azylu usnula. Také si jdu zdřímnout, mám deficit, a není jisté, kdy bude další příležitost jej dorovnat... Nemít Tě, má „vychytávko“, co bych dělala? Maličko začínám přemýšlet, že v našem novém domečku budeme mít každý vlastní pelíšek, přece jen, muž začíná pomalu, ale jistě, pochrapovat. A já? Co já vím, když u toho zrovna spím... :-)

RosaGloriaDei

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 21. května 2012: Domácí vychytávky

Jenga

  • Máte doma nějakou vychytávku? Vyfoťte ji, popište její funkci či účel a pošlete mi obrázek i s vysvětlením do redakce!

Své příspěvky zasílejte nejpozději do 21.5.2012, 15.00 hodin na e-mailovou adresu níže. Pevně věřím, že budou pro ostatní čtenářky inspirativní. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem - hrou Jenga od firmy Albi - která se hodí nejen ku hraní, ale může posloužit i jako vychytaný klínek či podložka.

A pokud doma žádnou vychytávku nemáte, můžete poslat vychytávku, kterou jste viděla (a vyfotila) v domácnost někoho jiného.

Reklama