ka1.jpg
Foto: Jakub Straka

Pouzdro vzniklo v limitované edici, je vyrobeno z vysoce kvalitní hovězí kůže a v nabídce je ve dvou barvách – černé a hnědé. Návrh pouzdra vychází přímo z potřeb zákazníků Alex, kteří toto bezdýmné zařízení užívají. Povrch pouzdra zdobí kapsa s magnetickou klopou, kam se dá zařízení vložit. Prostor pro IQOS i s nabíječkou se nachází také uvnitř pouzdra, kde bylo vytvořeno důmyslné vnitřní řazení s úchyty, kam můžete umístit i mobilní telefon, systém kapes je zase připraven pojmout různé karty. Skrytý prostor svou velikostí dovolí uložit i další věci denní potřeby. Pouzdro lze tedy využít i jako elegantní psaníčko. K dostání je od 20. května v butiku Alexmonhart v Kozí ulici v Praze nebo na e-shopu.

ka2.jpg
Foto: Jakub Straka

Možnost spolupracovat se značkou IQOS nám dává velký smysl. Design artiklu jsme podmínili našemu estetickému kánonu. Chtěli jsme, aby zapadl mezi ostatní výrobky a dal se s nimi jednoduše kombinovat. Věříme, že jej naši zákazníci, uživatelé IQOS ocení,“ řekla ke spolupráci Alexandra Steklík Monhart. Pouzdro bude k dostání od 20. května v butiku Alexmonhart v Kozí ulici v Praze nebo na e-shopu.

ka3.jpg
Foto: Jakub Straka

IQOS je stylové bezdýmné zařízení, které na rozdíl od cigaret, tabák nespaluje, ale nahřívá. Při tom nevzniká žádný kouř, popel ani zápach, ale jen aerosol. Ten obsahuje výrazně méně škodlivých látek než cigaretový kouř.

ka4.jpg
Foto: Jakub Straka

Mladá progresivní návrhářka Alex Steklík Monhart patří už sedmým rokem mezi špičkové módní designéry u nás. Značku Alexmonhart tvoří návrhářka Alex Steklík Monhart, která má ve firmě na starosti design a výrobu, její manžel Daniel Steklík zase řídí sales a marketing. V portfoliu značky najdete perfektně zpracované produkty z kvalitních materiálů. Mezi nimi jsou peněženky, ledvinky, batohy, nebo třeba tzv. weekender. Od roku 2019 se zařadily do skladby produktů také představila acetonové obroučky, které je možné používat buď jako dioptrické, nebo sluneční brýle

Alex byla zařazena v rubrice mladých úspěšných lidí prestižního magazínu Forbes 30pod30.