Už sám titulek napovídá, jak je na tom se soutěžemi a soutěžením naše další čtenářka, s nickem alergino. No, je na tom hodně dobře :)

Já jsem soutěživá od mala. Vždy sem si našla ve třídě lepšího žáka a chtěla sem být lepší než on. Taková pro mě motivace, jak být lepší a mít lepší výsledky (upozorňuji, že nikdy sem premiantka třídy nebyla). Ráda sem aspoň v něčem vynikala. Podařilo se mi za let studií i pár soutěží vyhrát a to mé ego vždy dobře pohladilo. Nejsem moc týmový hráč, razím heslo, když chci něco pořádně, udělej si to sám.

Ale od školních dob už pár let uběhlo a došla sem do práce, kde toto soutěživé ego ustalo a byla sem ráda řadovou pracovnicí. Ale pak sem šla na mateřskou, následně na rodičovskou dovolenou a soutěžní duch se objevil hnedle. Chodila sem na jedno diskuzní fórum, kde tehdy probíhala soutěž s hellmanns a všechny ženy tam psaly, jak vyhrály kuchařky, tak sem si řekla, že chci taky :) No a co se nestalo, hnedle sem vyhrála rakletový gril, jupíííí. Zabředla sem do skupiny a soutěží. Koukala sem, kolik soutěží existuje, co vše se může vyhrát. Poslední 2 roky ani neřeším narozeniny a Vánoce, protože mám něco z výher, a tak nakupuji maximálně nějaké maličkosti. Což náš finanční rozpočet minimálně zatěžuje. Vyhrávám přes lego, společenské hry, oblečení, občas elektronika až po kosmetiku. Z čeho jsme měla poslední dobou největší radost, tak z robotického vysavače a poukázek na nákup oblečení za 3000 Kč.

Po určité době jsme ze skupiny odešla a přestěhovala se na facebook, kde mám už teď svoji skupinu, kde soutěžíme o sto šest. Našla sem mezi soutěžilkami super kamarádky, na které se mohu spolehnout. A když se doma rozhlédnu, tak domácnost sem si hodně zařídila převážně z výher. Rodina mi ani ze začátku nevěřila, že je to vyhraný a myslela si, že to všechno kupujeme (jen netuším z čeho). Ale teď už věří. Jen se člověk už tak nechlubí, nějak je to už nebaví. Ale pár věcí sem vyhrála i pro ně, z čeho mají pak samy obrovskou radost.

Příští rok pudu do práce a už mám zhruba naplánovaný, jak vše stíhat. Nerada bych se své vášně soutěžení vzdala. Někdo má za koníček četbu, někdo zahrádku a já mám za koníček soutěže. Pošťáci mě už znají a z dálky se na mě usmívají :)

alergino

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Další skvělý příspěvek. Jsem ráda, že jsem se Vám tímto tématem trefila do noty.
Přeju Vám hodně štěstí v soutěžení a ať zvládáte obojí - soutěže i zaměstnání!
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama