Alergických dětí stále přibývá. Pokud se ve vaší rodině alergie vyskytuje, buďte pozorní a vsaďte raději na prevenci. Jestliže už nekojíte, vybírejte kojeneckou výživu s hypoalergenním složením.

Ačkoli ještě před 40 lety byla alergie spíše výjimkou, v současnosti tímto onemocněním trpí téměř 25 % všech dětí a mládeže. Příčiny vzniku alergií jsou různé. I když velkou roli hrají dědičné předpoklady, mohou se alergie vyskytnout i u dětí, v jejichž rodině tímto onemocněním nikdo netrpí.

Nejdůležitějším obdobím pro vývoj obranyschopnosti organismu proti alergiím je první rok života dítěte. A protože velký podíl na vzniku alergií u dětí v tomto věku mají právě alergeny přítomné v potravě (konkrétně pak bílkovina kravského mléka), je důležité děťátko kojit co nejdéle. Právě mateřské mléko totiž přirozeným způsobem navozuje toleranci vůči látkám, se kterými se bude Vaše miminko po ukončení kojení setkávat. Pokud však z jakéhokoli důvodu kojit nemůžete, zvolte raději hypoalergenní (H.A.) kojeneckou výživu s klinicky ověřeným účinkem.

beba

Pokračovací kojenecká výživa Nestlé BEBA 2 H. A. Premium jako jediná na trhu obsahuje speciální technologii (OPTI PRO HA ADAPT), částečně naštěpenou bílkovinu kravského mléka, která nejenže riziko vzniku alergie snižuje, ale navíc vytváří tzv. orální toleranci. Jak to funguje? Naštěpené mléko obsahuje zbytky alergenů, jejichž množství je tak malé, že není pro dítě alergizující, ale naopak pomáhá jeho imunitní systém pomocí kontaktu s těmito látkami „trénovat“. Dítě se tak setkává s alergeny prostřednictvím výživy, avšak v podobě, která ho neohrožuje, naopak posiluje jeho odolnost a připravenost na pozdější přímý kontakt s alergeny.

V kombinaci s obsaženými probiotickými bakteriemi Bifidus BL, které prokazatelně pomáhají podporovat obranyschopnost, a směsi tuků LC-PUFA podporujících vývoj zraku, je BEBA 2 H.A. Premium vysoce kvalitní alternativa k mateřskému mléku u kojenců od ukončeného 6. měsíce věku.

BEBA H.A. snižuje výskyt alergií u dětí ohrožených alergií až o téměř 50 % v prvních šesti letech věku dítěte.*

Beba 2 H. A. Premium
Balení: 400 g a 900 g
Doporučená cena: 400 g - 249,90 Kč, 900 g - 499,90 Kč
K dostání v lékárnách, drogeriích DM, Rossmann a Schlecker a ve vybraných řetězcích
Další informace můžete nalézt na www.kojeneckavyziva.cz

*GINI study, A von Berg, et al (2008) - největší a nejrozsáhlejší nezávislá studie podporovaná německou vládou, jejích výsledky byly potvrzeny i po šesti letech.

Reklama