Zatímco jsme se bavili na vánočním večírku, Alena ležela na operačním sále a její syn Matyáš se poprvé podíval na svět. Věřme, že datum jeho narození 20. 12. 2012, 20.11 mu přinese štěstí. Přečtěte si poslední Alenin týdeníček a podívejte se na malého, vlasatého fešáka

Tak vám píši naposledy a už ne 2v1. 20. 12. 2012 ve 20.11 se na svět poprvé podíval  a zakřičel náš  syn Matyášek. Sice se mu chtělo na svět ještě dříve, než byl plánovaný císařský řez, ale hlavně že je tu a je zdravý. Měla jsem nějaké komplikace, tak jsme odjeli do porodnice na pozorování  s tím, že se možná ten den i narodí. Po několikahodinovém monitorování lékař rozhodl, že jdeme do toho. I když doma již jedno dítě mám,  tak tento porod byl pro mě jak procházka růžovou zahradou. Celý porod trval asi 5 minut  a ten pocit, když ho vytáhli a on začal plakat, se nevyrovná ničemu a já jsem začala brečet taky. U prvního porodu jsme o to všechno byli ochuzeni.

Přítel byl u porodu, tak jsme se o tu radost mohli podělit. Jen co se narodil, hned jsem se ptala, kdy nás pustí domů, lékaře jsem pobavila, že to beru hopem. Sotva porodím a už chci domů. Přeci tu svoji rodinku nenechám na Vánoce samotnou doma.

A taky to tak dopadlo, oba jsme byli v pořádku, a tak nás na 24. 12. pustili domů. Měli jsme pod stromečkem ten nejkrásnější dáreček.

alena s Matyáškem

Teď už máme jen starosti, jak malému obrátit jeho režim, prospí celý den a v noci se mu nechce. Ale mateřství si tentokrát užívám se vším všudy (o což jsem byla ochuzena u dcery) a jsem jak prvorodička.

Přikládám fotku toho našeho chlapíka. Jo a abych nezapomněla, je vlasatý, takže něco na té pověře s pálením žáhy asi bude.

Matyáš

Vaše Alena


Alenko, moc vám blahopřejeme ke krásnému synovi. I na té fotce je vidět, jak záříte štěstím a hrdostí.

A vy, milé čtenářky se můžete těšit na reportáž z první návštěvy

Přečtěte si Alenin příběh a klíčové týdeníčky

Reklama