Další krásné setkání nám popsala ve svém příspěvku čtenářka s nickem AlenaK. I když toto setkání zanechalo silný dojem spíše u jejího manžela, který málem spadl ze stoličky.

Dobrý den redakce,

posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

Vzácných setkání jsem zažila spousta, nebylo to se slavnými lidmi, ale s takovými, kterých si moc vážím osobně a pracovně, je jich tolik, že by se do jednoho příspěvku všichni nevešli. Ale jedno setkání bych přece jen ráda zmínila, týká se spíš mého muže, který u něho málem spadl ze stoličky.

Před třemi lety jsme s mužem navštívili francouzké letovisko Nice, byl to vždycky náš velký sen podívat se na francouzskou riviéru. Poctivě jsme šetřili peníze, abychom tam pak nebyli jako nějací chudáci, protože ve Francii je opravdu velmi draho, zejména pro nás pro Čechy. Když už jsme tam jeli, chtěli jsme si užít a ne počítat každou korunu.

Jednou večer jsme se vypravili do luxusní přímořské restaurace, kde jsme si museli místa objednat dva dny předem a kam jsme museli také přijít ve společenském. Já jsem měla takové pěkné šaty a manžel dlouhé kalhoty a košili s kravatou. Snažili jsme se působit uvolněně, ale moc to nešlo, obzvlášť když si vedle k nám ke stolu přisedl pár a ten pán se nám zdál velmi povědomý. Po chvilce okukování jsme na to konečně přišli. Byl to francouzský herec Pierre Brice, hned jsme ho nepoznali, je to už přece jen starý pán, i když velmi elegantní. Muž se ještě potichu zeptal číšníka a ten mu přitakal, že je to Pierre Brice.

Můj muž málem spadl ze stoličky, jeho idol klukovských let seděl přímo vedle něho u stolu. Byl z toho chudák celý roztřesený, ani se nemohl v klidu najíst a také byl velmi naštvaný, že sebou nemáme fotoaparát, zdálo se nám totiž nevhodné ho sebou brát do luxusní restaurace. Kdo mohl vědět, že vedle nás bude sedět Vinnetou.

Všem čtenářkám ženy-in hodně nezapomenutelných setkání

AlenaK

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

______________________

Tak to je taky parádní setkání, škoda, že jste neměli ten fotoaparát, mohli jsme si Vinnetoua prohlédnout v jeho dnešní podobě. Já ho jako malá také zbožňovala, asi bych z té židle nespadla málem, ale určitě.:)

Děkuji za pěkný příspěvek a přeji spousta dalších, zajímavých setkání

Saša

Tématem dnešního vydání 1. 8. 2011 je: Setkání, kterého si nejvíce považuji

  • Setkání se známou osobností
  • Setkání s „obyčejným“ člověkem, kterého si vážíte
  • Setkání krátkodobé, okamžité
  • Setkání nečekané
  • Setkání plánované
  • Vysněné setkání
  • Nesplněné setkání
  • Setkání, na které nikdy nezapomente
  • Setkání, o které se chcete podělit i s námi ostatními

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Na vaše neobyčejná (ale i obyčejná) setkání se velmi těším. (a můžete přiložit i fotografii)

Nejzajímavější příspěvek odměním kosmetikou Avon Skin So Soft – a protože je taková krásně růžová, tak k tomu přidávám i vůni růží. Kdyby u vás doma došlo k nějakému vzácnému setkání, tak ať vám to tam krásně voní. )

darek

Reklama