Vtipný příspěvek přišel od čtenářky s nickem AlenaK, která má na první opravdový polibek velmi zajímavé vzpomínky.

Milá redakce a ženyIN

Když jsem byla žačka a studentka, Valentýn se neslavil, svátkem zamilovaných byl 1. máj.
Snad nebude vadit, že když je dnes Valentýn, tak já napíšu o 1.máji, mám totiž zajímavou historku na úplně první polibek.
Ve druhé nebo ve třetí třídě na základní škole jsme jeli právě na 1.máje do Prahy. Paní učitelka nám chtěla ukázat rozkvetlý Petřín a sochu Karla Hynka Máchy , nějak už nedomyslela líbající se dvojice, nad kterými jsme se pochichtávali. Nejvíc kluci a nejvíc Borek, spolužák jako vystřižený z Obecné školy, takový Rosenheim.
Byl hodně vyspělý a zkušený, aspoň v očích nás ostatních, my jsme byli takové telata, hlavně já. Myslím, že i o panenství jsem přišla ze všech spolužaček poslední, ale to je jiné téma.

Vyjeli jsme lanovkou nahoru a paní učitelka nám dala rozchod, čekal ji tam nějaký amant, dnes si myslím, že to byl její milenec z Prahy, proto i ten výlet do Prahy, na prvního máje a na Petřín.

Paní učitelka nám nevěnovala moc pozornost a my jsme se nudili, a Borka nenapadlo nic jiného, než že políbí všechny holky ve třídě, když už je ten první máj, a pěkně po řadě.
Stoupl si za strom, na takové odlehlejší místo, měl tam u sebe ještě svědky, všechny ostatní kluky ze třídy, a my holky jsme za ním chodily jednotlivě pro pusu. Samozřejmě žádná tam nešla úplně sama, ostatní zblízka nahlížely a byly zvědavé, co je čeká. Neexistovalo, aby nějaká řekla, že nepůjde a stejně se nám všem Borek líbil.

Začaly se rozdávat pusy, jenom takové štípance, letmo na pusu, spolužačky, které moc krásy nepobraly, hlavně tlustá brýlatá Majka a protivná Alena, ty se strašně těšily, ale dostaly pusu jenom na tvář. Potom si pamatuju, že šla moje nejlepší kamarádka Jana, ta byla rudá jak ruský prapor a po ní jsem šla hned já. Ale co se stalo. Borek mě strčil jazyk do pusy a chtěl pokračovat. Dodnes si pamatuju,jak se mi zvedl žaludek a chtělo se mě zvracet.

Bylo mně osm roků , byla jsem malé děcko, prd jsem věděla, snad jsem ještě věřila i na čápa a teď – jazyk v puse.
Jana se mě ptala, co se mě stalo, co mě je, proč jsem tak vystrašená, tak jsem ji řekla, že mě Borek strčil jazyk do pusy a asi budu mít dítě.
A moji milou kamarádku nenapadlo nic lepšího, než běžet za paní učitelkou, že mě strčil Borek jazyk do pusy a že budu mít dítě..
Paní učitelka ještě červená od polibků od svého ctitele najednou zbledla, potom zezelenala a potom zoufale zakřičela: Jaké dítě??? !!!
Vůbec si neumím představit, co jí v tu dobu proběhlo hlavou. Naštěstí se všechno vysvětlilo, Borek dostal kázání jak od faráře, já nevím proč jsem ho dostala taky, a ostatní spolužačky, které stály v řadě za mnou, se už pusy od Borka nedočkaly.
A já jsem také neotěhotněla, to až o mnoho let později, ale s Borkem to nebylo :)

AlenaK

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Úplně si představuji nejen ten špalír holčiček, čekajících na pusu, ale taky bledou paní učitelku.
Děkuji, že jste napsala, příhoda o „málem otěhotnění“ mě opravdu pobavila. :))
Saša

Téma dnešního dne: (ne)Valentýnské polibky

  • Uznáváte svátek svatého Valentýna, nebo jste příznivkyní 1. máje?
  • A co samotný polibek?
  • Vzpomenete si na ten úplně první? (tedy ten „opravdový“)
  • Kdo vás ho učil?
  • A učila jste někoho i vy sama?

Nestyďte se a napište, vždyť láska není nic, za co bychom se měly stydět.

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním sladkým dárkem: bonboniérou Milka s pralinkami a k tomu ještě přidáme kafíčko: Jacobs Krönung.

milkaa

 

 

Reklama